Inne

"Lublin Szeptany II", czyli wycieczka śladami komisarza Maciejewskiego

  Edytuj ten wpis
Autor: Kmo

W sobotę (23 października) na nietypowe spotkanie, które może będzie nie ostatnim tego typu, zaprasza Marcin Wroński, autor kryminałów, których akcja dzieje się w międzywojennym Lublinie, a także najnowszej książki "Officium secretum. Pies pański”.

Wroński proponuje spacer śladami działań komisarza Maciejewskiego, bohatera swoich książek, pójście do miejsc niebezpiecznych – szczególnie nocą i zawsze po drodze możliwy jest kontakt ze zbrodnią i występkiem.

To Lublin szeptany, Lublin kryminalny, jakiego nie znamy, a jaki możemy poznać, zaznać dreszczu emocji, iść tropem zła.

Marcin Wroński zaprasza na takie spotkanie, ale trzeba się do niego przygotować. Należy wejść na stronę www.szeptany.lublin.pl i pobrać do odtwarzacza mp3 plik z opowieścią Marcina Wrońskiego. Następnie przyjść w sobotę (23 października) na Plac Litewski, stanąć pod "Baobabem” i dokładnie o godzinie 14.00 nacisnąć play. I dać się poprowadzić śladami komisarza Maciejewskiego.

A gdzie będzie obiecywane spotkanie? O tym dowie się ten, kto przemierzy całą trasę.

Spacer i spotkanie odbywa się w ramach projektu Lublin Szeptany II. Organizatorem jest Stowarzyszenie Homo Faber, współorganizatorem projektu jest Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach programu "Patriotyzm jutra”, a zostało zrealizowane przy pomocy finansowej Województwa Lubelskiego.

Zapowiedzi wydarzeń z regionu znajdziesz na strefaimprez.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna