Inne

Majówka Roztoczańska w Krasnobrodzie

Dodano: 25 kwietnia 2017, 11:09
Autor: ask

Majówka Roztoczańska w Krasnobrodzie
Majówka Roztoczańska w Krasnobrodzie

Pięć dni imprez, koncertów i wystaw – tak będzie wyglądała XIV już Majówka Roztoczańska.

29 kwietnia nad Zalewem Krasnobrodzkim odbędą się spławikowe zawody wędkarskie o mistrzostwo Krasnobrodzkiego Towarzystwa Wędkarskiego. Zbiórka uczestników o godz. 5.30 na grobli od strony stadionu sportowego.

Dzień później na placu obok zalewu odbędzie się Festyn Rodzinny. Impreza startuje o godz. 16.00 W programie gry i zabawy dla dzieci, konkurs rodzinny o tematyce związanej z Roztoczem i pokaz zumby.

O godz. 18.30 rozpoczną się koncerty. Na scenie zaprezentują się „Janki”, „Camasutra” oraz „Lili”. O godz. 22.00 rozpocznie się dwugodzinna dyskoteka pod gwiazdami.

1 maja o godzinie 15.00 z placu Siekluckiego ruszy Rodzinny Rajd Rowerowu oraz rajd Nordic. Uczestnicy obu imprez spotkają się o godz. 17.00 na ognisku w dolinie św. Rocha.

2 maja w Krasnobrodzkim Domu Kultury otwarta zostanie wystawy zegarów i zegarków Dariusza Polanowskiego, a 3 maja o godz. 9.00 rozpoczną się uroczystości religijno-patriotyczne z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. W programie mszą w intencji Ojczyzny w kościele pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Krasnobrodzie, program patriotyczny przygotowany przez uczniów Zespołu Szkół Podstawowych im. 25 Pułku Ułanów Wielkopolskich oraz przemarsz pod Pomnik Konstytucji 3 Maja i złożenie wiązanek kwiatów.

Czytaj więcej o: Krasnobród majówka
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (26 kwietnia 2017 o 12:33) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dzięki za Zaproszenie na Majówkę w Krasnobrodzie ! Ale nie skorzystam z jednego powodu, mianowicie nie mam Czołgu by do Krasnobrodu dojechać z Tomaszowa Lubelskiego !!! Droga która jest między Tomaszowem L. a Krasnobrodem nadaje się tylko dla pojazdów Wojsk Nato lub CCCR , ba nawet na piechtę strach iść by nóg sobie nie połamać !!!!!!!!!!!! Europa hahahahaha , tylko Gości po Angielsku zapraszajcie, będzie większa Frekwencja i Wstyd !!!
Rozwiń
Gość
Gość (25 kwietnia 2017 o 16:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
OMG nic ciekawszego nie mieli? Nie szkoda im kasy na to? Na remonty dróg to kasy nie mają, ale na niepotrzebne imprezy to znajdą. A potem płacz, że drogi dziurawe, a oni "bidni" i chcą zewsząd pomocy bo im się ponoć "należy" Tak czy inaczej taka impreza to klapa. Pewnie przyjdą jedynie lokalni i okoliczne wioski z lublina czy zamościa pewnie nikt nawet nie dojedzie. Także moi mili lepiej kasę inwestować na inne cele.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna