Inne

Mistrzostwa w grillowaniu w Okunince

Dodano: 4 sierpnia 2016, 09:43

Mistrzostwa w grillowaniu odbędą się w sobotę w Okunince nad Jeziorem Białym. Główna nagroda to voucher na 300 zł. W trakcie Mistrzostw odbywać się będą liczne konkursy, gry i zabawy dla dzieci, akcje artystyczne, mini karaoke, animacje, patrole fotograficzne, muzyka na żywo, popisy DJ.

Program

14.00 - oficjalne otwarcie MISTRZOSTW w GRILLOWANIU

14.30 - gry i zabawy dla dzieci prowadzone przez profesjonalnych animatorów

15.30 - warsztaty kulinarne dla dzieci do lat 13, nauka oraz zasady przygotowania prawdziwego hamburgera pod okiem naszych kucharzy

16.30 - rodzinne zawody w grillowaniu (każdy uczestnik otrzymuje zestaw grillowy wraz z produktami)

17.30 - ciąg dalszy zabaw dla dzieci z udziałem maskotki LEONKA i naszych animatorów, w tym dyskoteka w pianie

19.30 - oficjalne zakończenie mistrzostw w grillowaniu oraz WRĘCZENIE NAGRÓD

20.00 - zabawa z zespołem do białego rana

21.00 - Kino Letnie dla dzieci - WSTĘP GRATIS

Opis

Oficjalne otwarcie imprezy organizatorzy wyznaczyli o godz. 14. Oferują gry i zabawy dla dzieci, które poprowadzą profesjonalni animatorzy. O 15.30 również dla dzieci do lat 13 przewidzieli warsztaty kulinarne pod okiem pracujących w Okunince najlepszych kucharzy. Uczestnicy mają nauczyć się przyrządzania prawdziwych hamburgerów.

W programie mistrzostw znalazła się też dyskoteka w pianie, liczne konkursy, akcje artystyczne, mini karaoke, animacje, patrole fotograficzne, muzyka na żywo oraz popisy DJ.

Zakończenie mistrzostw połączone z ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród zaplanowano o godz. 19.30. Te nagrody to vouchery o wartości odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w wysokości 300, 200 i 100 zł. Wygrani będą mogli je wykorzystać we wskazanych lokalach do 15 sierpnia. Poza voucherami nagrodami będzie też sprzęt gospodarstwa domowego.

Aby wziąć udział w mistrzostwach należy wypełnić i złożyć najpóźniej w dniu zawodów kartę zgłoszeniową. Jest dostępna na stronie internetowej jednego z organizatorów, czyli Lokalnej Organizacji Turystycznej Polesie Zachodnie. Jej partnerem są też właściciele lokali Bocian Grill Bar oraz Shark Village. (bar)

 

Czytaj więcej o: Okuninka
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna