Inne

Mistrzowskie Warsztaty Fotograficzne Tomasza Tomaszewskiego

Autor: Damian Drabik

fot. Tomasz Tomaszewski
fot. Tomasz Tomaszewski

Akademia Odkryć Fotograficznych zaprasza na Mistrzowskie Warsztaty Fotograficzne prowadzone przez jednego z najwybitniejszych twórców współczesnej polskiej fotografii - Tomasza Tomaszewskiego. Zajęcia odbędą się w dniach 9-11 grudnia w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12).

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich entuzjastów fotografii (również zawodowców), którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę w trudnej dziedzinie budowania fotoreportażu. Słuchacze proszeni są o zabranie ze sobą do 30 zdjęć, które najlepiej reprezentują ich pracę.

Fotografie powinny być w formacie jpg, podstawa dłuższego boku 3000 pix i w rozdzielczości 72 dpi, ponumerowane tak, aby wyświetlały się w oczekiwanej kolejności. Przyniesione przez uczestników fotografie będą poddane szczegółowej analizie.

Organizatorzy przekonują, że zajęcia pozwolą uczestnikom poznać sposoby pracy mistrza, nauczyć się praktycznego używania technik budowania fotoreportażu i będą mieli okazję skonsultować własne portfolio z jednym z najznakomitszych współczesnych fotografów.

Odpłatność za uczestnictwo w warsztatach dla uczestników, którzy zgłoszą się do 15. listopada i do tego czasu wpłacą w/w należność wynosi 1000 zł. Dla uczestników, którzy zgłoszą się po 15 listopada opłata wynosi 1100 zł. Ostateczny termin wysyłania zgłoszeń i wpłat mija 30 listopada. Zapisy pod adresem mailowym: akademia.dysk@gmail.com - wiadomość z tematem „Warsztaty fotograficzne z Tomaszem Tomaszewskim”.

Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje: IMIĘ, NAZWISKO, ADRES i TELEFON słuchacza. Opłaty za warsztaty należy wpłacać na konto: PEKAO SA 61 1240 1503 1111 0010 0136 6780 - umieszczając w tytule wpłaty zapis: "Warsztaty fotograficzne z Tomaszem Tomaszewskim". Ilość miejsc ograniczona.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna