Inne

Naturopaci i hipnotyzerzy w Lublinie. XI Zjazd Cechu

Dodano: 3 kwietnia 2017, 20:38
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały organizatora)

Cech Naturopatów i Hipnotyzerów zaprasza na Dzień Otwarty w ramach XI Zjazdu Cechu. W sobotę, 8 kwietnia od godz. 10.30 będzie można wysłuchać interesujących wykładów, poznać lokalne środowisko a nawet uczestniczyć w terapii indywidualnej. Wydarzenia odbywać się będą w Pubie Trybunalska (Rynek 4) oraz w FaraRaRa (Plac po Farze 6).

W Pubie Trybunalska będą miały miejsce spotkania ze specjalistami. O godz. 10.45 Maria Chlebowska w swoim wykładzie opowie o podświadomości - jak z niej korzystać, by doskonalić siebie. Na godz. 13 zaplanowano wykład Marka Cieślara dotyczący uzależnień. Z kolei o 15.30 Jurij Mokriszczew wygłosi wykład "Uwarunkowania religijne a praktyki naturoterapeutyczne".

Spotkania i terapie indywidualne odbędą się w FaraRaRa. W terapiach indywidualnych można liczyć na lokalne środowisko naturoterapeutyczne. Terapię indywidualną będzie można umówić w trakcie zjazdu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (3 kwietnia 2017 o 22:30) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Z tego co mi wiadomo to na lubelszczyźnie działa jakiś cech naturoterapeutów. To jego czlonkowie wezma udzial w tych terapiach indywidualnych? Bo kiedys korzystalem z uslug jednego pana z tego cechu i mi bardzo pomogl (radiesteta oczyszczal mi firme z zyl wodnych, wszystkie problemy wtedy zniknely). bo ci hipnotyzerzy to chyba jakas nowosc.
Rozwiń
Gość
Gość (3 kwietnia 2017 o 21:16) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
fałszywe nauki nie dają siły, pokoju ducha, nadziei gdy przychodzą życiowe burze - tylko prawda we wszechmogącej osobie daje wypełnienie pustki wewnętrznej : " Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie. (29) Weźcie na siebie moje jarzmo i uczcie się ode mnie, że jestem cichy i pokornego serca, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. " - Ewangelia Mateusza 11:28-29 ......... google : " jedyny lek na depresję i ochrona przed nią "
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna