Inne

Niedziela w Galerii Labirynt

  Edytuj ten wpis
Dodano: 13 czerwca 2012, 12:29

 (Materiał Organizatora)
(Materiał Organizatora)

Galeria Labirynt zaprasza na "Niedzielę w Labiryncie" - 17.06.2012. Niedzielne warsztaty edukacyjne rozpoczną się o godz. 12. Wstęp wolny.

Niedzielne warsztaty edukacyjne są propozycją twórczego spędzania wolnego czasu. Niektórym rodzicom wydaje się, że sztuka współczesna jest za trudna, aby pokazywać ją maluchom.

Podczas niedzielnych spotkań rodzinnych można się przekonać, że tak nie jest, a czas spędzony w galerii sztuki inspiruje zarówno dzieci jak i rodziców. Formuła zajęć bazuje na naturalnej zdolności najmłodszych do kreatywnego myślenia. Specjalnie dobrane zadania pobudzają dziecięcą wyobraźnię.

Na czas warsztatów ich uczestnicy przenoszą się do niezwykłego świata sztuki współczesnej i - niejako „przy okazji” – zgłębiają tajniki warsztatu artysty. Na niedzielną przygodę ze sztuką zapraszamy dzieci w wieku 4 – 11 lat wraz z opiekunami.

Zadania warsztatowe inspirowane są wystawami „Syte Lwy” Łukasza Głowackiego oraz „Wszystko; czyli obraz i obrazy” Sławomira Marca. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Galeria zapewnia wszystkie potrzebne materiały. Nie ma konieczności wcześniejszego zgłaszania udziału. Czas trwania ok. 60 min.

Galeria Labirynt, ul. Grodzka 5a, Lublin
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna