Inne

Noc Chwały: W sylwestra wznieś toast dla Jezusa

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 grudnia 2010, 16:53
Autor: (izi)

Jeśli chcesz, żeby sylwester był czymś więcej niż tylko zabawą przy szampanie, przyjdź na Noc Chwały. Dzięki tej imprezie ostatni wieczór roku stanie się religijnym przeżyciem.

Ten wyjątkowy sylwester zacznie się o godzinie 19, a zakończy prawdopodobnie o 3 już 1 stycznia. Organizują go członkowie Gospel Rain, jednego z najstarszych chrześcijańskich zespołów w Polsce, Magnificatu, czyli religijnego ruchu kobiet oraz Szkoły Formacji Duchowej.

Każdy, kto przyjdzie na Noc Chwały, weźmie udział w eucharystii i w spotkaniach z członkami tych organizacji. – Nasi goście z Magnificatu będą opowiadać o tym, co robią – wyjaśnia Anna Bryła z Gospel Rain. Organizatorzy zaplanowali także wspólny taniec, uroczystą kolację, pieśni i toast dla Jezusa, jako alternatywę dla tradycyjnego kieliszka szampana wypijanego o północy.

Na tego wyjątkowego sylwestra można zabrać także dzieci. – Nie będą się nudziły. Przygotowaliśmy dla nich odrębny program zajęć w oddzielnej sali – zapewnia Anna Bryła.

Na tym jednak nie koniec. Na 1 i 2 stycznia organizatorzy zaplanowali ciąg dalszy tej wyjątkowej imprezy, czyli Czas Chwały. – To będzie okazja do kolejnych spotkań z naszymi gośćmi – tłumaczy Anna Bryła. W sobotę rozpoczną się o godzinie 18 i potrwają do godziny 21, a w niedzielę w godz. 10–16.

Noc Chwały odbędzie się na Auli im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego na KUL-u, a spotkania zaplanowane na 1 i 2 stycznia na Auli Caritas przy ul. Wyszyńskiego 2.

Bilet na sylwestra kosztuje 120 zł, a na kolejne dwa dni 49. Można też kupić wejściówkę na wszystkie trzy dni łącznie i zapłacić 150 zł. Dzieci obowiązuje jednorazowa opłata w wysokości 20 zł.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna