Inne

O-Twórz Lublin. Edycja 2

  Edytuj ten wpis
Dodano: 17 lipca 2012, 14:10

Stowarzyszenie Kulturalne Grupa Projekt zaprasza wszystkich miłośników fotografii otworkowej, na drugą edycję spotkań z fotografią, historią, pięknem i duszą Lublina. Sobota, 21.07

W ramach projektu O-Twórz Lublin! przygotowujemy 3 akcje fotograficzne, które odbywać się będą w miesiącach letnich – od lipca do września włącznie. Pierwsza z nich już w następną sobotę – 21. lipca, o godz. 17.00 na Placu po Farze. Tematem spotkania są PORTRETY POKOLENIOWE.

PORTRETY POKOLENIOWE – zainspirowani twórczością Ludwika Hartwiga, który dokładnie 100 lat temu otworzył swoje największe atelier fotograficzne w Lublinie, w miejscu obecnego Hotelu Europa, chcemy stworzyć katalog portretów lublinian. Ta część projektu jest szczególnie dedykowana rodzinom wielopokoleniowym i ma też szczególny wymiar edukacyjny.

Zależy nam szczególnie, aby w weekendowe popołudnie, młodzi adepci sztuki fotograficznej, zaprosili do portretu swoich bliskich. Zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi, dziadków z wnukami, wszystkich którzy czują się dziećmi ze swoimi rodzinami, z ciociami-babciami, w duetach, całą paczką, nierozłącznych przyjaciół ale także wszystkich tych, którzy chcą włączyć się w naszą akcję.

Niegdyś wyjście do fotografa było rodzajem święta – właśnie tę atmosferę wyjątkowości i budowania relacji chcemy zaproponować lublinianom.

Zgłoszenia:

Każdy, kto chce wziąć udział w projekcie powinien zgłosić się do nas, wysyłając e-mail na adres openlublin@gmail.com. W tytule wiadomości prosimy wpisać "portrety”. W treści wiadomości należy zawrzeć następujące informacje:

Imiona i nazwiska osób, z którymi wspólnie się zgłasza do projektu
Określić stopień pokrewieństwa lub zażyłości
Dane kontaktowe
E-mail i telefon osoby do kontaktu
Wszystkie informacje będą wykorzystywane jedynie na użytek projektu - przed akcją chcemy wysyłać przypomnienia i ułatwić kontakt podczas trwania akcji.

Udział w projekcie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna