Inne

"Od Limy do Buenos Aires" - spotkanie w Centrum Kultury

Dodano: 29 grudnia 2016, 15:04
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

W czwartek, 12 stycznia o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się spotkanie podróżnicze z cyklu Dookoła świata. Goście spotkania - Małgorzata Jurak i Michał Rudko - opowiedzą o odkrywaniu uroków Ameryki Południowej.

Bohaterowie spotkania odbyli ponad dwumiesięczną podróż po Ameryce Południowej - od Machu Picchu, przez ośnieżone Andy, niesamowitą Patagonię, po Buenos Aires – stolicę ojczyzny tango i najlepszej na świecie wołowiny.

- Zobaczycie, jak różni się północ od południa Chile. Zabierzemy Was na jeden z najbardziej aktywnych wulkanów w tej części świata. Na koniec odwiedzimy jedno z najciekawszych miast Ameryki Południowej, którego architektura opowiada wiele o historii tego największego portu na kontynencie - zachęcają podróżnicy.

Michał Rudko – zawodowo konsultant IT, życie zawodowe łączy z podróżami. Poza włóczeniem się po świecie, lubi tańczyć mambo, grać w szachy i chodzić po górach.

Małgorzata Jurak – amatorka podróży, miłośniczka latynoskich rytmów i nowych kultur; zawodowo zajmuje się zarządzaniem. Żyje w biegu, planując kolejne okazje do zatrzymania się w nowym miejscu i spotkania z nowymi ludźmi.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Obowiązują bezpłatne wejściówki.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna