Inne

Patterns of Europe: Film i spotkanie

Dodano: 10 listopada 2015, 15:14
Autor: Damian Drabik

W Warsztatach Kultury odbędzie się kolejne spotkanie w ramach projektu "Wzory Europy 2015", poświęconego wzornictwu przemysłowemu. W sobotę, 14 listopada, o godz. 17 odbędzie się pokaz filmu "Design&Thinking". Następnie spotkanie z założycielkami Beza Projekt.

Projekt Patterns of Europe to próba zapoczątkowania w Lublinie dialogu pomiędzy kulturą ludową a nowoczesnym projektowaniem. Organizatorom zależy na wypracowaniu takich działań, które będą korzystne dla obu sektorów. W ramach projektu odbywają się warsztaty, prezentacje oraz spotkania ze specjalistami.

W sobotę o godz. 17 odbędzie się pokaz filmu dokumentalnego "Design&Thinking" w reżyserii Mu-Ming Tsaia, odpowiadającego na pytania, czym jest design thinking i jaka jest jego rola w modelach biznesowych.

Po projekcji, o godz. 18.30, będzie miało miejsce spotkanie z Anną Łoskiewicz-Zakrzewską i Zofią Strumiłło-Sukiennik - założycielkami studia Beza Projekt, zajmującym się projektowaniem produktu i procesu produkcyjnego krótkich serii, a także elementów małej architektury.

Czytaj więcej o: Warsztaty Kultury Wzory
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna