Inne

"Pięknie Ładnie". Monodram Katarzyny Pawłowskiej w DDK Węglin

Dodano: 22 września 2016, 16:34
Autor: Damian Drabik

fot. Maciej Dziaczko
fot. Maciej Dziaczko

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin zaprasza na monodram Katarzyny Pawłowskiej pt. "Pięknie Ładnie", który obędzie się w ramach cyklu "T1A". Spektakl będzie można obejrzeć w niedzielę, 25 września o godz. 17.

Monodram "Pięknie ładnie" jest drugim po "OUN" monodramem Katarzyny Pawłowskiej, zrealizowanym pod szyldem Teatru Porywacze Ciał, jednej z najważniejszych, niezależnych grup teatralnych w Polsce. Monodram "Pięknie Ładnie" miał swoją premierę podczas tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Malta w Poznaniu. Na 14. Ogólnopolskim Przeglądzie Monodramu Współczesnego w Warszawie otrzymał "Wyróżnienie".

Cykl "T1A" to teatralna scena jednej aktorki lub aktora i zetknięcie ze sztuką teatralną w postaci monodramu. W ramach cyklu organizatorzy prezentują spektakle opierające się na jednoosobowym akcie wykonawczym, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Celem jest stworzenie takiej bazy dla teatru monodramatycznego, który prezentowałby klasyczne spektakle, jak i te nowe.

Bilety na przedstawienie kosztują 10 zł (normalny) i 5 zł (ulgowy). Wejściówki do nabycia w godzinach otwarcia Kasy DDK Węglin lub w dniu spektaklu na godzinę przed wydarzeniem.

wykonanie – Katarzyna Pawłowska – Teatr Porywacze Ciał

autor – Maciej Adamczyk

reżyseria – Maciej Adamczyk

kostium – Żaneta Siekierska – Strefa Dobrego Szycia

stylizacja peruki – Łukasz Buhl – HAIR STUDIO

Czytaj więcej o: DDK Węglin spektakl monodram T1A
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna