Inne

Poeci "Akcentu” w DK LSM

  Edytuj ten wpis
Autor: Kmo

We wtorek 11.10 o godz. 18 w Galerii Sztuki Domu Kultury LSM w Lublinie (ul. Wallenroda 4a) odbędzie się spotkanie z redakcją kwartalnika "Akcent”.

Spotkanie prowadzone przez red. Jarosława Wacha nosi tytuł Nowi poeci Lublina w "Akcencie” i będą na nim obecni Aleksandra Zińczuk, Grzegorz Jędrek, Piotr Machul, Adam Marczuk.

Aleksandra Zińczuk, doktorantka w Zakładzie Teorii Literatury na Wydziale Humanistycznym UMCS to redaktorka m.in. publikacji Ośrodka "Brama Grodzka – Teatr NN”. Prezentowane wiersze to jej poetycki debiut czasopiśmienniczy. Grzegorz Jędrek, student filologii polskiej KUL, w 2010 roku został finalistą wielu konkursów literackich. Jest też współtwórcą "Dworca Wschodniego”, którego celem jest propagowanie literatury i krytyki literackiej.

Piotr Machul, ukończył polonistykę i dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Jako poeta debiutował w "Akcencie” nr 4 z 1997roku. Adam Marczuk, autor zeszytu poetyckiego "Byłem w Tam”, publikował w pismach lokalnych i środowiskowych, pracuje w Ośrodku "Brama Grodzka – Teatr NN”. Prezentowane wiersze to jego debiut na łamach czasopisma literackiego.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna