Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Inne

27 grudnia 2017 r.
17:35

Powitanie Nowego Roku w Puławach

Autor: Zdjęcie autora Damian Drabik
13 8 A A
31 grudnia 2017 23:00
(fot. materiały promocyjne)

Co Gdzie Kiedy. Miasto Puławy zaprasza wszystkich mieszkańców i przyjaciół na wspólne powitanie Nowego Roku 2018. Wydarzenie rozpocznie się w sylwestrową noc, 31 grudnia o godz. 23.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Puławski Sylwester Miejski tradycyjnie zorganizowany zostanie na placu im. Fryderyka Chopina. Wspólne świętowanie uświetni koncert zespołu Prania i Przyjaciele, który zaprezentuje największe taneczne przeboje. Przed północą przedstawiciele władz miasta złożą uczestnikom imprezy i mieszkańcom Puław życzenia noworoczne. Sylwestrowi towarzyszył będzie widowiskowy pokaz fajerwerków.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

Czytaj więcej o:

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 grudnia 2017 o 22:27
Dokwaterowano trochę braci że wschodu i się spina
Avatar
ciekawy / 28 grudnia 2017 o 12:32
Puławy liczą 48700 mieszkańców. Prezydent jest w miastach powyżej 50000 mieszkańców. Ktos mi to wytłumaczy???
Avatar
Gość / 28 grudnia 2017 o 09:01
Cheba się nie decyduję Olu - straśnie bojem się Iluminatów
Avatar
Gość / 28 grudnia 2017 o 08:16
Prania czy pirania????
Avatar
olo / 28 grudnia 2017 o 07:35
undefined napisał:
Ciekawe ilekroć tą razą zostanie przebity Lublin tym widowiskowym pokazem fajerwerków, skoro wg DW na świąteczną iluminację Puław zostało wydane 10 razy więcej niż w Lublinie?
 A co, nie wierzysz? Przyjedź i zobacz. Oceń.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2017 o 23:01
Ciekawe ilekroć tą razą zostanie przebity Lublin tym widowiskowym pokazem fajerwerków, skoro wg DW na świąteczną iluminację Puław zostało wydane 10 razy więcej niż w Lublinie?
Avatar
Gość / 27 grudnia 2017 o 19:35
cesarz Trajan : " Lud rzymski można utrzymać w spokoju tylko rozdawnictwem zboża i igrzyskami " ..... Wszechmocny Zbawiciel : " Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie" - Ewangelia Mateusza 11:28 Biblia Warszawska ... " Pokój zostawiam wam, mój pokój daję wam; daję wam nie tak, jak daje świat. Niech się nie trwoży wasze serce ani się nie lęka." - Ew. Jana 14:27 UBG __________________ wyszukiwarka : " jedyny lek na depresję i ochrona przed nią "
Avatar
Gość / 27 grudnia 2017 o 19:15
W roku wyborczym każdy pokaż winien być widowiskowy a życzenia dla mieszkańców zjawiskowe
Avatar
Gość / 28 grudnia 2017 o 22:27
Dokwaterowano trochę braci że wschodu i się spina
Avatar
ciekawy / 28 grudnia 2017 o 12:32
Puławy liczą 48700 mieszkańców. Prezydent jest w miastach powyżej 50000 mieszkańców. Ktos mi to wytłumaczy???
Avatar
Gość / 28 grudnia 2017 o 09:01
Cheba się nie decyduję Olu - straśnie bojem się Iluminatów
Avatar
Gość / 28 grudnia 2017 o 08:16
Prania czy pirania????
Avatar
olo / 28 grudnia 2017 o 07:35
undefined napisał:
Ciekawe ilekroć tą razą zostanie przebity Lublin tym widowiskowym pokazem fajerwerków, skoro wg DW na świąteczną iluminację Puław zostało wydane 10 razy więcej niż w Lublinie?
 A co, nie wierzysz? Przyjedź i zobacz. Oceń.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2017 o 23:01
Ciekawe ilekroć tą razą zostanie przebity Lublin tym widowiskowym pokazem fajerwerków, skoro wg DW na świąteczną iluminację Puław zostało wydane 10 razy więcej niż w Lublinie?
Avatar
Gość / 27 grudnia 2017 o 19:35
cesarz Trajan : " Lud rzymski można utrzymać w spokoju tylko rozdawnictwem zboża i igrzyskami " ..... Wszechmocny Zbawiciel : " Pójdźcie do mnie wszyscy, którzy jesteście spracowani i obciążeni, a Ja wam dam ukojenie" - Ewangelia Mateusza 11:28 Biblia Warszawska ... " Pokój zostawiam wam, mój pokój daję wam; daję wam nie tak, jak daje świat. Niech się nie trwoży wasze serce ani się nie lęka." - Ew. Jana 14:27 UBG __________________ wyszukiwarka : " jedyny lek na depresję i ochrona przed nią "
Avatar
Gość / 27 grudnia 2017 o 19:15
W roku wyborczym każdy pokaż winien być widowiskowy a życzenia dla mieszkańców zjawiskowe
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 2

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 24 10

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 13 3

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 35 11

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Kalendarz
czerwiec 2018
P W Ś C Pt S N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Co Gdzie Kiedy - aplikacja mobilna
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.