Inne

Przesłuchania do Chóru Trzech Dni

Dodano: 6 marca 2017, 13:44
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

W piątek, 10 marca o godz. 18 w Kościele Rektoralnym św. Piotra Apostoła w Lublinie (ul. Królewska 9) odbędzie się przesłuchanie do nowo powstałej formacji wokalnej Chór Trzech Dni, założonej z inicjatywy Grzegorza Głucha, lidera i dyrygenta Gospel Rain.

- Pragniemy stworzyć Chór, który wraz z chórzystami i muzykami Gospel Rain będzie się przygotowywać do celebracji w czasie cotygodniowych prób, śpiewając ponad 30 utworów w wielogłosowych opracowaniach. Wśród nich znajdą się najpiękniejsze pieśni pasyjne, pieśni chwały, liturgiczne części Mszy Świętej, a także hymny i pieśni na czas Wigilii Paschalnej - zachęcają organizatorzy.

Uczestnicy przesłuchania zobowiązani są do przygotowania dwóch dowolnych utworów muzycznych w języku polskim, bez podkładów wokalnych w postaci nagrania. Możliwe jest skorzystanie w czasie przesłuchania z pianina lub gitary (do dyspozycji na miejscu). Organizatorzy zapraszają osoby od 16 roklu życia, kochających śpiew, zwłaszcza w grupach wokalnych, ale także osób nieposiadających wykształcenie czy doświadczenie muzyczne.

Próby Chóru odbywać się będą w każdy piątek Wielkiego Postu o godzinie 18.00 w Lublinie.

Czytaj więcej o: chór przesłuchanie
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna