Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Inne

23 listopada 2016 r.
9:59

Puławskie Spotkanie Podróżnicze - "Albania - nie tylko bunkry, mercedesy i dziurawe drogi"

Autor: Zdjęcie autora Damian Drabik
2 3 A A
26 listopada 2016 12:00
fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

Przed nami kolejne spotkanie w ramach cyklu Puławskie Spotkania Podróżnicze, odbywającego się w miejscowym POK "Dom Chemika". W sobotę, 26 listopada o godz. 12 (w sali 131) o swoich podróżach opowie Aleksandra Zagórska-Chabros.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

"Albania - nie tylko bunkry, mercedesy i dziurawe drogi" to opowieść o tym jak różnorodna i ciekawa jest Albania oraz o albańskich początkach i przygodach. Popularna "Ruda" pomoże przełamać albańskie stereotypy.

Wstęp na spotkanie kosztuje 5 zł.

Komentarze 3

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 listopada 2016 o 15:57
A samozwańczy król Albanii będzie?
Avatar
adams / 23 listopada 2016 o 13:58
Faktycznie nie jest tak czysto jak w naszych lasach po wymianie mebli w domu ;). Smrodu nie ma bo niby skąd? Teren niezbyt zindustrializowany. Dziadostwo? W sensie że dużo starych dziadów? W tej kwestii chyba jednak my jesteśmy przodownikami. Tak na poważnie - będąc w Albanii parę razy mogę coś tam powiedzieć już. Piękne górskie krajobrazy. Ludzie mili i pomocni. Dzieciaki w okolicach granicy północno-wschodniej tylko trochę przeszkadzają bo wybiegają na ulicę po cukierki. Wiele starożytnych zabytków z czasów Aleksandra Macedońskiego przewyższających swoim pięknem Akropol a do tego bez chmar turystów. Niestety dużym mankamentem są ciasne górskie drogi, które mogą niedoświadczonego kierowce przyprawić o zawrót głowy. Dla plażowiczów piękne spokojne plaże bez kamieni i kolczatek. Cenowo trochę taniej niż w PL ale bez szału. Za to kawa bardzo tania i bardzo dobra, wszędzie ze starych włoskich ekspresów kolbowych. Zdecydowanie warto zaznajomić się z Albanią.
Faktycznie nie jest tak czysto jak w naszych lasach po wymianie mebli w domu ;). Smrodu nie ma bo niby skąd? Teren niezbyt zindustrializowany. Dziadostwo? W sensie że dużo starych dziadów? W tej kwestii chyba jednak my jesteśmy przodownikami. Tak na poważnie - będąc w Albanii parę razy mogę coś tam powiedzieć już. Piękne górskie krajobrazy. Ludzie mili i pomocni. Dzieciaki w okolicach granicy północno-wschodniej tylko trochę przeszkadzają bo wybiegają na ulicę po cukierki. Wiele starożytnych zabytków z czasów Aleksandra Macedońskiego ... rozwiń
Avatar
Gość / 23 listopada 2016 o 12:28
za 5 zł sa w stanie wciskać Wam ciemnotę jak tam pięknie. To z pewnością sie opłaca prelegentce. Do Abanii najwcześniej za 10 lat. Brud, smród i dziadostwo
Avatar
Gość / 23 listopada 2016 o 15:57
A samozwańczy król Albanii będzie?
Avatar
adams / 23 listopada 2016 o 13:58
Faktycznie nie jest tak czysto jak w naszych lasach po wymianie mebli w domu ;). Smrodu nie ma bo niby skąd? Teren niezbyt zindustrializowany. Dziadostwo? W sensie że dużo starych dziadów? W tej kwestii chyba jednak my jesteśmy przodownikami. Tak na poważnie - będąc w Albanii parę razy mogę coś tam powiedzieć już. Piękne górskie krajobrazy. Ludzie mili i pomocni. Dzieciaki w okolicach granicy północno-wschodniej tylko trochę przeszkadzają bo wybiegają na ulicę po cukierki. Wiele starożytnych zabytków z czasów Aleksandra Macedońskiego przewyższających swoim pięknem Akropol a do tego bez chmar turystów. Niestety dużym mankamentem są ciasne górskie drogi, które mogą niedoświadczonego kierowce przyprawić o zawrót głowy. Dla plażowiczów piękne spokojne plaże bez kamieni i kolczatek. Cenowo trochę taniej niż w PL ale bez szału. Za to kawa bardzo tania i bardzo dobra, wszędzie ze starych włoskich ekspresów kolbowych. Zdecydowanie warto zaznajomić się z Albanią.
Faktycznie nie jest tak czysto jak w naszych lasach po wymianie mebli w domu ;). Smrodu nie ma bo niby skąd? Teren niezbyt zindustrializowany. Dziadostwo? W sensie że dużo starych dziadów? W tej kwestii chyba jednak my jesteśmy przodownikami. Tak na poważnie - będąc w Albanii parę razy mogę coś tam powiedzieć już. Piękne górskie krajobrazy. Ludzie mili i pomocni. Dzieciaki w okolicach granicy północno-wschodniej tylko trochę przeszkadzają bo wybiegają na ulicę po cukierki. Wiele starożytnych zabytków z czasów Aleksandra Macedońskiego ... rozwiń
Avatar
Gość / 23 listopada 2016 o 12:28
za 5 zł sa w stanie wciskać Wam ciemnotę jak tam pięknie. To z pewnością sie opłaca prelegentce. Do Abanii najwcześniej za 10 lat. Brud, smród i dziadostwo

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja"
Alarm 24

Zakończyli juwenalia na komisariacie. "Myśleliśmy, że atakują nas kibole. A to policja" 1 0

Trzy osoby zakończyły juwenalia w komisariacie. Kolejna poddała się obdukcji lekarza sądowego. Studenci dęblińskie „Szkoły Orląt” oskarżają policję o bezpodstawną i zbyt brutalną interwencję. Policja twierdzi, ze młodzi byli pijani i agresywni.

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych

Nie kupuj, wynajmij. O zaletach korzystania z wypożyczalni samochodowych 0 0

Chcesz przetestować elektryczny pojazd, zanim w niego zainwestujesz kupę ciężko zarobionych pieniędzy? Potrzebujesz nowej floty transportowej dla swojej firmy spedycyjnej? Chcesz wybrać się na wakacyjną przejażdżkę, lecz nie posiadasz własnego auta? Zapraszamy do poczytania niniejszego tekstu, za pośrednictwem którego dowiesz się, jak cenna jest w dzisiejszych czasach atrakcyjna oferta godnej polecenia wypożyczalni samochodowej.

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK
26 maja 2018, 12:00

Wernisaż wystawy fotografii Tadeusza Rolke w CSK 2 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 12 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się spotkanie z fotografem Tadeuszem Rolke połączone z wernisażem wystawy prac artysty.

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził
galeria
film

Antylopa biegała pod Michowem? Pijany kierowca z Tanzanii trochę przesadził 32 5

Prawie 2 promile alkoholu miał zatrzymany pijany kierowca. Pochodzący z Tanzanii 34-latek, próbował uciekać przed policjantami po tym, jak rozbił pożyczone BMW.

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech?

"Zdarzają się nawet długotrwałe przyjaźnie". Ile zarobi opiekunka osób starszych w Niemczech? 0 1

Rozmowa z Maciejem Łastowieckim, właścicielem firmy iOPIEKA, która oferuje legalne zatrudnienie dla opiekunów i opiekunek osób starszych głównie na terenie Niemiec.

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu

Chcą pobić rekord Guinnessa. W czytaniu 1 0

Chełmska Biblioteka Publiczna chce się zgłosić do bicia rekordu Guinnessa w ilości osób czytających jeden po drugim. Dotychczasowy rekord to 3071 czytelników.

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo]
film

Zadyma na meczu Lech Poznań - Legia Warszawa. Pseudokibice wtargnęli na boisko [wideo] 2 0

Do zadymy doszło w drugiej połowie meczu Lecha Poznań z Legią Warszawa w 37., ostatniej kolejce Lotto Ekstraklasy.

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać
film

Ile powinni zarabiać posłowie? Wyniki sondażu mogą zaskakiwać 0 6

Posłowie powinni zarabiać nie więcej niż 5 tys. zł brutto, czyli około 3550 zł "na rękę" - uważa prawie połowa ankietowanych w sondażu zamówionym przez portal Gazeta.pl

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego

Padwa Zamość – Orzeł Przeworsk 36:29. Strzelecki popis rozgrywającego 1 0

II LIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH W ostatnim spotkaniu sezonu Padwa Zamość pokonała przed swoimi kibicami Orła Przeworsk 36:29. Aż 13 bramek zdobył na pożegnanie z fanami Tomasz Fugiel

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną
Zdjęcia
galeria

Sławomir i Zenek Martyniuk na Feliniadzie 2018. Muzyczne szaleństwo i tłumy fanów pod sceną 32 4

Niedziela na Feliniadzie 2018 należała do zespołów disco polo. Gwiazdą wieczoru byli Sławomir oraz Akcent z Zenkiem Martyniukiem. Przed nimi wystąpiły zespoły PowerBoy i Defis.

Puławy: Nowe pracownie dla szkół