Inne

Spotkanie z fotografikiem Witoldem Krassowskim

  Edytuj ten wpis

Spotkanie z fotografikiem Witoldem Krassowskim (Mat. prasowe)
Spotkanie z fotografikiem Witoldem Krassowskim (Mat. prasowe)

W sobotę 20 października o godz. 17 w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym (ul. Sitkowskiego 1B) w Radzyniu Podlaskim odbędzie się spotkanie autorskie z fotografikiem Witoldem Krassowskim.

Spotkanie będzie połączone z promocją albumów "Powidoki z Polski" i "Pieśń na wyjście". Odbędzie się w ramach Wielkiego Radzyńskiego Fotografowania 2012, 10-lecia Radzyńskiego Klubu Fotograficznego Klatka.

Dr hab. Witold Krassowski to członek Związku Polskich Artystów Fotografików, wykładowca Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i Warszawskiej Szkoły Fotografii. Reporter tygodnika "Przegląd Katolicki" i agencji Network Photographers. Współpracownik czasopism "Der Spiegel", "The Observer", "The Independent", "New Yorker", "National Geographic" i "Gazety Wyborczej". Juror World Press Photo oraz jego laureat (1992 i 2003). Laureat konkursu Polska Fotografia Prasowa (1994, 1995, 1996, 1997, 2000, 2003).

Autor wystaw m.in. "Powidoki z Polski" o transformacji ustrojowej w Polsce w latach 1987-1997. Jest absolwentem Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Studiował także w Institut de Linguistique Generale, Universite de Paris III Sorbonne Nouvelle.

Spotkanie organizują Radzyńskie Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych, Radzyński Klub Fotograficzny "Klatka", Stowarzyszenie Poleskie we Włodawie oraz Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Zofii Sękowskiej w Radzyniu Podlaskim.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna