Inne

Spotkanie z Jackiem Pałkiewiczem

  Edytuj ten wpis
Autor: (Kmo)

W środę (3 listopada) o godz.17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Puławach (ul. Głęboka 7a) odbędzie się spotkanie z Jackiem Pałkiewiczem.

To jeden z najbardziej znanych w Polsce i na świecie podróżników, reporter i eksplorator, członek rzeczywisty Royal Geographical Society w Londynie, Societa Geografica Italiana, Societad Geografica de Lima i innych. Autor wielu książek o tematyce podróżniczej i survivalowej.

Kierownik licznych wypraw, m.in.: Sahara, Atlantyk, Birma, Amazonka, Borneo, Syberia, Namibia, Wietnam, Bhutan, Pustynia Atakama, Amazonia. W 1996 r. jego naukowa ekspedycja zlokalizowała źródło Amazonki. W 1983 r. założył pierwszą w Europie szkołę przetrwania. Szkolił kosmonautów rosyjskich, służby specjalne i jednostkę Grom w zakresie survivalu.

Tego samego dnia, ale o godz. 11.00 Jacek Pałkiewicz będzie gościł w Nałęczowie, na spotkaniu zorganizowanym przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną im. Faustyny Morzyckiej i Nałęczowski Ośrodek Kultury. Spotkanie odbędzie się w sali widowiskowej Nałęczowskiego Ośrodka Kultury poprowadzi je Krzysztof Petek, autor powieści sensacyjno-przygodowych, reportażysta, organizator wypraw i szkół przetrwania.

W trakcie obydwu spotkań będzie można zakupić książki Jacka Pałkiewicza z autografem. Wstęp wolny.

Zapowiedzi wydarzeń z regionu znajdziesz na strefaimprez.pl

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna