Inne

Spotkanie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk, autorką "Zajezierskich"

  Edytuj ten wpis
Dodano: 17 września 2010, 16:45
Autor: (Kmo)

We wtorek (21 września) o godz. 18 w Filii nr 24 Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Juranda 7) w Lublinie odbędzie się spotkanie autorskie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk.

Małgorzata Gutowska-Adamczyk jest autorką kilku scenariuszy filmowych i powieści m.in.: "110 ulic”, "Niebieskie nitki”, "Serenada, czyli moje życie niecodzienne” i najnowszej – "Cukiernia Pod Amorem. cz.1 "Zajezierscy”.

"Zajezierscy” to pierwsza część trzytomowej sagi o Gutowie w której autorka opisuje losy kilku pokoleń kobiet (i ich mężczyzn) w malowniczej scenerii dziewiętnastowiecznych dworków oraz współczesnej prowincji. Przeplata przeszłość z teraźniejszością, tworząc niepowtarzalną opowieść o silnych kobietach, ich marzeniach i namiętnościach oraz wytrwałym dążeniu do wyznaczonych celów.

Podczas wykopalisk na rynku w Gutowie archeolodzy dokonują niezwykłego odkrycia. Wzbudza ono zainteresowanie córki właściciela cukierni "Pod Amorem”. Czy Iga rozwikła dawną rodzinną tajemnicę? Czy przepowiednia sprzed wieków naprawdę się spełniła? W poszukiwaniu odpowiedzi prześledzimy fascynującą historię rozkwitu i upadku jednego z najświetniejszych mazowieckich rodów.

Wstęp wolny.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna