Inne

Stragany w Centrum Spotkania Kultur. East ænd Art | Noc concept store’ów

Dodano: 2 czerwca 2017, 18:29

East ænd Art to nowe wydarzenie w Centrum Spotkania Kultur. Od piątku do niedzieli odbywają się targi dobrego stylu.

Blisko 50 wystawców z branży life style, pokazuje jak dzięki ich produktom i usługom można uczynić nasze życie przyjemniejszym, ciekawszym i ładniejszym.

W specjalnie zaprojektowanych concept store’ach, w formie loftowych kubików, w stylowo wyposażonej przestrzeni showroomu oraz w reprezentacyjnych przestrzeniach Centrum Spotkania Kultur będzie można zobaczyć, a także kupić produkty od projektantów mody, artystów, designerów, producentów przedmiotów codziennego użytku, a także wziąć udział w fabularyzowanych pokazach mistrzów florystyki, stylistyki fryzur i cukiernictwa.

W przestrzeni foyer Sali Operowej zaprezentują się twórcy kolekcjonerskich pojazdów jednośladowych. Wszystko to dostępne przez 3 dni, za darmo dla zwiedzających.

Program targów obejmuje również prezentacje, mini-warsztaty i pokazy mistrzów, np. z branży beauty i lifestyle, czy turnieje cukiernicze i florystyczne. Na każdym poziomie będzie strefa gastronomiczno-rekreacyjna. W ramach wydarzeń towarzyszących Nocy Kultury planowane jest m.in. zwiedzanie Sali Operowej od kulis z pokazem technologii scenicznej oraz zwiedzanie tarasów zielonych na dachu i Miejskiej Pasieki Artystycznej.

Godziny otwarcia:

piątek 2 czerwca, godz. 16:00-22:00

sobota 3 czerwca, godz. 11:00-24:00

niedziela 4 czerwca, godz. 11:00-18:00

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (2 czerwca 2017 o 21:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
taki rodzaj jarmarku to jest wydarzenie kulturalne , zdaniem pana pismaka ? dla plebsu chyba
Rozwiń
Gość
Gość (2 czerwca 2017 o 18:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
"W specjalnie zaprojektowanych concept store’ach, w formie loftowych kubików, w stylowo wyposażonej przestrzeni showroomu" - karważ, ludzie, co to za bełkot?! i to pisze redaktor w polskojęzycznej gazecie? rajstopy same opadają... albo "mistrzowie stylistyki fryzur" czy "mistrzowie florystyki" - jakby wstyd było być fryzjerem czy kwiaciarzem. leczenie kompleksów poprzez zmianę nazwy?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna