Inne

Targi Edukacyjne 2018 w Lublinie

Dodano: 5 marca 2018, 12:40
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały prasowe)

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 15 marca o godz. 9 w hali Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) rozpoczną się dwudniowe Targi Edukacyjne 2018. Impreza potrwa do piątku, 16 marca do godz. 15.

Targi Edukacyjne adresowane są do wszystkich uczniów szkół podstawowych i średnich, którzy planują swoją edukacyjną przyszłość. W ramach Targów zaprezentowane zostaną m.in.: szeroka oferta uczelni wyższych i szkół średnich, najnowsze trendy w edukacji, wykłady motywacyjne, porady ekspertów.

Wśród gości wydareznia będzie m.in. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, czyli jedyna w Polsce instytucją z tak ogromnym doświadczeniem w zarządzaniu kilkunastoma edukacyjnymi programami europejskimi. Fundacja zrealizuje specjalną strefę informacyjną programu Erasmus +.

Nie zabraknie ciekawych pokazów i prezentacji na "Scenie Talentów". Uczestnicy Targów będą mogli także wziąć udział w konkursie na darmowy kurs prawa jazdy kat. B.

- Targi Lublin na dwa dni stają się miejscem prezentacji szerokiej oferty edukacyjnej publicznych i prywatnych szkół oraz uczelni, także w zakresie oferty produktów, usług i rozwiązań dla placówek edukacyjnych i uczącej się młodzieży - zachęcają organizatorzy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

Czytaj więcej o: Targi Lublin targi edukacyjne
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna