Inne

Targi Energetyczne, Technologii Szerokopasmowych i Wschodnie Dni Kooperacji

Dodano: 15 września 2016, 20:02
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Targi Lublin (ul. Dworcowa 11) zapraszają na szereg interesujących wydarzeń, które będą miały miejsce w drugiej połowie listopada. Wszyscy chętni będą mogli uczestniczyć w IX edycji "ENERGETICS" - czyli targach branży energetycznej, targach technologii szerokopasmowych - "INFOSTRADA" oraz Wschodnich Dniach Kooperacji.

Wydarzenia będą odbywać się równolegle w dniach 15-17 listopada. W tym okresie po raz pierwszy w Lublinie odbędą się Wschodnie Dni Kooperacji, czyli wydarzenie organizowane w celu stworzenia miejsca spotkań dla środowiska podwykonawców i kooperantów z szeroko pojętej branży przemysłowej z kraju i z zagranicy.

Podczas imprezy swoją ofertę zaprezentują przedsiębiorstwa oferujące prace podwykonawcze w zakresie obróbki metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji metalowych wyrobów gotowych oraz usług dla przemysłu. 

Dla zwiedzających z branży przemysłowej uczestnictwo w targach jest bezpłatne po rejestracji. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej (TUTAJ).

Również 15 listopada rozpoczną się Targi Energetyczne ENERGETICS. Jest to jedno z wiodących wydarzeń w Polsce dedykowanych profesjonalistom z sektora energetycznego. W ramach targów, zarówno firmy o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualni przedsiębiorcy zaprezentują nowoczesne urządzenia, aparaturę i technologie dla przemysłu energetycznego. Targi skupiają zwiedzających pochodzących z Polski, Białorusi, Ukrainy, Rosji, reprezentujących sektory: paliwowo-energetyczny, elektromaszynowy, wydobywczy, budowlany, metalurgiczny, motoryzacyjny.

Dopełnieniem ekspozycji będą seminaria, konferencje i szkolenia dotyczące aktualnych i ważnych tematów dla branży, m.in.: zwiększania oszczędności energii elektrycznej, budowy ogniw fotowoltaicznych różnych generacji, wyznaczania mocy znamionowej instalacji fotowoltaiczne, biogospodarki czy budowanictwa pasywnego.

W ramach IX edycji imprezy organizatorzy szykują również nowości. W tym roku nastąpi poszerzenie zakresu tematycznego o utrzymanie ruchu oraz XVIII edycja Ogólnopolskich Dni Młodego Elektryka (ODME).

Podobnie jak w przypadku WDK, także i tutaj organizatorzy wymagają od uczestników bezpłatnej rejestracji on-line. Formularz dostępny jest TUTAJ.

W tym samym czasie będą miały także miejsce szóste Targi Technologii Szerokopasmowych INFOSTRADA. Po raz kolejny uczestnicy Targów będą mieć okazję na wymianę wiedzy i doświadczeń oraz zapoznanie się z nowościami dotyczącymi infrastruktury telekomunikacyjnej, budowy i wykonawstwa sieci szerokopasmowych.

Targom towarzyszyć będą wykłady i prezentacje poświęcone tematyce urządzeń i nowych technologii. Zaprezentowane zostaną także możliwości zastosowań teleinformatyki w obszarze administracji, nauki, finansów oraz biznesu.

Rejestrować można się za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze targów w trakcie trwania wydarzenia.

Kiedy:

15 listopada, godz. 9.00 – 17.00

16 listopada, godz. 9.00 – 17.00

17 listopada, godz. 9.00 – 15.00

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna