Inne

"Videoblog" Łukasza Szampanka Szymanka w kawiarni Le'Żak

Dodano: 20 lipca 2016, 12:20
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

Mieszcząca się w Chatce Żaka Kawiarnia Artystyczna Le'Żak (ul. Radziszewskiego 16) zaprasza na najnowszy program Łukasza Szampanka Szymanka pt. "Videoblog". Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 21 lipca o godz. 19.

- To jest program o bólu istnienia, o przewadze młodości nad dojrzałością, o wszechwiedzy…przynajmniej tak myśli główny bohater Paweł, z wykształcenia politolog, który mieszka z rodzicami, bezrobotny, czasami dorabia u wujka. Wie, że może zmienić świat, ale mu się na razie nie chce - piszą organizatorzy.

Łukasz Szymanek – pseudonim: Szampanek. Aktor, kabareciarz. Absolwent krakowskiej szkoły aktorskiej Lart Studio (2006). Debiutował w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie (2006). W latach 2006-2009 występował w Kabarecie Czesuaf (wygrane na najważniejszych festiwalach kabaretowych w Polsce (PAKA) oraz liczne realizacje telewizyjne - TVP, TVN, Comedy Central). W latach 2008 – 2013 Teatr Kameralny w Lublinie. Od 2013 współpracuje z Teatrem Ziemi Chełmskiej. W latach 2014-15 prowadził audycję "Rozrywka po lubelsku" w Radiu Freee, a od roku 2015 występuje w grupie improwizacyjnej Poławiacze Pereł Improv Teatr.

„Videoblog” napisał i wyreżyserował Marcin Wąsowski z kabaretu Świerszczychrząszcz. To drugi program, po „Spotkaniu z Aktorem”, który stworzył dla Łukasza Szymanka.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Czytaj więcej o: Chatka Żaka występ Le'Żak
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna