Inne

Walentynkowy Spacer z psami ze schroniska w Puławach

Dodano: 17 lutego 2017, 18:27
Autor: rs

Puławskie schronisko dla zwierząt w najbliższą sobotę organizuje „Walentynkowy Spacer” – akcję, podczas której będzie można zabrać na spacer wybranego psa, albo pobawić się z kotem. Pracownicy liczą także na nowe adopcje.

Zwierzęta z puławskiego schroniska potrzebują uwagi, troski i miłości, które mogą im dać tylko nowi właściciele
Zwierzęta z puławskiego schroniska potrzebują uwagi, troski i miłości, które mogą im dać tylko nowi właściciele (fot. Radosław Szczęch)

Dla zwierząt zamkniętych w klatkach, nawet kilka godzin, podczas których będą mogły poczuć się dopieszczone, jest ważne. Pracownicy puławskiego schroniska 18 lutego zapraszają więc wszystkich tych, którzy chcą spędzić trochę czasu ze zwierzętami, wziąć na spacer psa, pogłaskać kota.

– One nie mają swoich domów, nie dostają odpowiedniej troski i uczuć, o jakich na pewno marzą. Zachęcamy do tego, żeby schroniskowym zwierzakom poświęcić czas, żeby odczuły, że są kochane i zasługują na miłość – mówi Dorota Kałkowska, administrator schroniska.

Spacery rozpoczną się w sobotę o godz. 10 i potrwają do godz. 13. Uczestnicy akcji będą mogli w tym samym czasie adoptować psa lub kota. Osoby dorosłe, które zdecydują się na wizytę w schronisku powinny pamiętać o zabraniu ze sobą dowodu osobistego, a niepełnoletni o przybyciu z opiekunem. Schronisko znajduje się przy ul. Komunalnej w Puławach. Jego pracownicy na wszelkie pytania odpowiadają zarówno telefonicznie (667 706 607), mailowo (schronisko@zwierzaki.pulawy.pl), jak i poprzez fanpage na Facebooku.

hycel
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(4) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

hycel
hycel (19 lutego 2017 o 18:25) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
Rozwiń
Gość
Gość (19 lutego 2017 o 09:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
kochane psiaki.
Rozwiń
Gość
Gość (18 lutego 2017 o 08:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Zawsze pomagam zwierzętom w schroniskach, zawsze przekazuję 1proc. podatku. Ludzie i ich akcje zawsze sobie radę dają, zwłaszcza te wszystkie fundacje, o których się roztrąbią reklamy i tefałeny. Zapomina się o bezdomnych zwierzętach, które ludzie skrzywdzili...
Rozwiń
Gość
Gość (17 lutego 2017 o 21:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Te oczy mówią wszystko
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (4)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna