Inne

Warsztaty dla dzieci w Galerii Labirynt

  Edytuj ten wpis
Dodano: 9 maja 2013, 11:50
Autor: Kmo.

Warsztaty dla dzieci w Galerii Labirynt (Mat. prasowe)
Warsztaty dla dzieci w Galerii Labirynt (Mat. prasowe)

W niedzielę (12 maja) o godz. 12 w Galerii Labirynt (ul. ks. J. Popiełuszki 5) kolejny Look Book – cykl warsztatów dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Czy książka może zachwycać albo inspirować do działań twórczych? Tak. Bohaterką każdego spotkania jest inna, starannie dobierana lektura. Uczestnicy warsztatów mogą się przekonać, że wystarczy odrobina fantazji, żeby móc się z książką dobrze bawić i pod jej wpływem tworzyć.

Tym razem dzieci poznają książkę "Kłopot” napisaną i zilustrowaną przez Iwonę Chmielewską. Oszczędna w formie i kolorystyce otwiera drzwi do krainy wyobraźni, dzięki której zwykły ślad żelazka wypalonego na materiale (tytułowy kłopot) staje się początkiem wizualnej przygody. Podczas warsztatów dzieci wykonają prace będące wariacją na temat plamy.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Galeria zapewnia potrzebne materiały. Na warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail: edu@labirynt.com (imię, nazwisko oraz wiek dziecka). Dodatkowe informacje: (81) 466-59-20.

Zapowiedzi wydarzeń z regionu znajdziesz na strefaimprez.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna