Inne

Warsztaty Klownady z Johnem Wrightem

  Edytuj ten wpis
Dodano: 18 listopada 2013, 15:33

 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Warsztaty Kultury (ul. Grodzka 5a) w Lublinie zapraszają na pierwszą edycję warsztatów z klownady przeznaczonych dla osób z doświadczeniem performatywnym. Warsztaty poprowadzi John Wright z The Wright School.

Kiedy: 8-12 grudnia 2013, w godzinach 10.00 – 18.00
Gdzie: Warsztaty Kultury w Lublinie

John Wright jest znanym na całym świecie nauczycielem i reżyserem. Prowadził warsztaty na całym świecie. Jest również autorem książki "Dlaczego to jest takie śmieszne?" przeznaczonej dla aktorów, reżyserów, studentów i nauczycieli. John był członkiem założycielem cenionych teatrów "Trestle” i "Told by an Idiot”.

Zaadaptowana przez niego wersja "Doktora Fausta” zdobyła nagrodę "The Peter Brook Award”, a spektakl "Fragility of X” zrealizowany w Coal Theater zdobył nagrodę "Spirit of the Fringe” na festiwalu w Edynburgu.

Obecnie pracuje nad nową książką roboczo zatytułowaną "Acting without the bullshit."

Zasady uczestnictwa:
Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Rezerwacja miejsca następuje jednak wyłącznie po wpłaceniu kaucji w wysokości 200 zł. Kaucja zostanie zwrócona po zakończeniu warsztatów (czwartek 12.12.13).
Po otrzymaniu potwierdzenia o wpisaniu na listę uczestników każdy otrzyma numer konta bankowego, na które należy wpłacić kaucję.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres r.sadownik@warsztatykultury.pl
Zgłoszenie powinno zawierać krótkie CV z wyszczególnionym doświadczeniem aktorskim/performatywnym. Organizator poinformuje o zakwalifikowaniu do grupy warsztatowej.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna