Inne

Warsztaty na Centralnym Placu Zabaw

Dodano: 18 lipca 2017, 13:04
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały organizatora)

Co Gdzie Kiedy. Centralny Plac Zabaw nie zwalnia tempa. Organizowane przez Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) wakacyjne zajęcia tematyczne cieszą się dużą popularnością wśród młodzieży, która pozostała w tym okresie w Lublinie.

W piątek, 21 lipca o godz. 17.30 mali i duzi będą mogli wziąć udział w tradycyjnych podwórkowych zabawach. - Starszym pokoleniom przypomnimy, a młodsze nauczymy zasad tradycyjnych gier i zabaw oraz aktywnych form spędzania czasu wolnego - zachęcają organizatorzy. O godz. 18 z kolei grupa Ratzbmx zaprezentuje jeden z popularniejszych sportów miejskich w Polsce – Street BMX.

Na sobotę zaplanowano zajęcia z cyklu "Dobrze się składa" (godz. 15). Są to warsztaty nowoczesnego origami prowadzone przez Magdalenę Rukasz. Godzinę później z kolei zorganizowane zostaną Warsztaty Sztukmistrzów, czyli trening różnorodnych aktywności: hula-hop, diabolo, żonglerka, ekwilibrystyka i wiele innych.

23 lipca, jak w każdą niedzielę wakacji, o godz. 15 zorganizowane zostaną warsztaty Slackline. Slacklinerzy/Tricklinerzy chodzą, skaczą i wykonują wszelkie ewolucje na taśmie zawieszonej pomiędzy drzewami 50 cm nad ziemią.

W poniedziałek będą miały miejsce warsztaty makramy (godz. 16) oraz warsztaty jazdy na rolkach (godz. 18). Wtorek to zajęcia związane ze skateboardem (godz. 15), parkourem (godz. 17) oraz zabawy z kolorami dla najmłodszych (godz. 17). W środę będzie można nauczyć się freestyle footballu (godz. 15). Z kolei w czwartek ponownie zorganizowane zostaną warsztaty skateboard (godz. 15) i parkour (godz. 17).

Uczestnictwo we wszystkich zajęciach Centralnego Placu Zabaw jest bezpłatne.

Piątek, 21 lipca:
- godz. 17.30: Podwórkowe zabawy
- godz. 18: Warsztaty BMX
Sobota, 22 lipca:
- godz. 15: Dobrze się składa
- godz. 16: Warsztaty Sztukmistrzów
Niedziela, 23 lipca:
- godz. 15: Warsztaty Slackline/Trickline
Poniedziałek, 24 lipca:
- godz. 16: Warsztaty Makramy
- godz. 18: Rolki
Wtorek, 25 lipca:
- godz. 15: Skateboard
- godz. 17: Parkour
- godz. 17: Szaleństwo kolorów
Środa, 26 lipca:
- godz. 15: Freestyle Football
Czwartek, 27 lipca:
- godz. 15: Skateboard
- godz. 17: Parkour

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna