Inne

Warsztaty teatralne z Joanną Lewicką

  Edytuj ten wpis
Dodano: 15 listopada 2013, 12:43

"Joanna Lewicka"
\"Joanna Lewicka\"

W piątek 22.11 rozpoczną się tygodniowe spotkania warsztatowe, mające na celu przybliżenie pracy aktorskiej nad tekstem dramatycznym. Ich rezultatem będzie publiczne czytanie sztuki w ramach festiwalu Kontestacje.

Zajęcia poprowadzi Joanna Lewicka.

Joanna Lewicka - reżyserka, pedagog. Od 2010 mieszka w Lublinie, gdzie regularnie można zobaczyć jej spektakle, m.in. "Sen Nocy Letniej" Shakespeara realizowanego w ramach Zapaleni.org i Konfrontacji Teatralnych 2012 w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim, "Przygaszeni - przeżyj to sam" w Piękno Panie. Od 2007 współpracuje regularnie z Polskim Instytutem w Düsseldorfie, a od 2011 uczy także teatru w Międzynarodowych Szkołach im. Paderewskiego w Lublinie. Od września 2013 można zobaczyć jej nową realizację NippleJesus w Kunsthalle Rostock (Compagnie de Comedie). W Czytelni Dramatu zrealizowała sztuki: "Śmierć Kalibana" Magdy Fertacz oraz "Ciała Obce" Julii Holewińskiej.

Początek zajęć w piątek, 20 listopada, o godz. 18.00 w Sali Czarnej ACK UMCS "Chatka Żaka"

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zapisy pod nr tel: 512812468 lub na adres mailowy: kontakt@czytelniadramatu.pl (w tytule należy wpisać "Warsztaty z Joanną Lewicką").

Zainteresowani mogą też przyjść od razu na zajęcia.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna