Inne

Warsztaty w Labiryncie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 2 sierpnia 2012, 13:55

Stev Buchanan
Stev Buchanan

W piątek, (3 sierpnia) o godz. 11.00 w Galerii Labirynt (ul. Grodzka 5a) rozpoczną się warsztaty dźwiękowo-ruchowe ze Stevem Buchananem przeznaczone dla dzieci w wieku 5-12 lat.

– Ten awangardowy muzyk, multiinstrumentalista i tancerz niedawno miał koncert w naszej galerii – mówi Alicja Burek z "Labiryntu”. – On jest konstruktorem interaktywnej perkusji "Bucussion/2nd Line” – elektronicznej, dźwiękowej podłogi, na której "tańczy muzykę”. Tę podłogę przywiezie na warsztaty i dzieciaki będą na niej eksperymentować z dźwiękiem, "wygłupiając się” będą tworzyć muzykę nie na tradycyjnych instrumentach, do jakich są przyzwyczajone.

Galeria Labirynt od dłuższego czasu proponuje udział najmłodszych w eksperymentach plastycznych, muzycznych, w wydarzeniach niekonwencjonalnych i takie działania cieszą się ogromnym powodzeniem.

– Teraz pod okiem artysty najmłodsi będą m. in. komponować proste utwory i tworzyć muzyczne ilustracje do różnych scenek oraz obrazów – dodaje A. Burek. – Poprzez zabawę z dźwiękiem i łatwe ćwiczenia ruchowe z wykorzystaniem interaktywnej perkusji, będą się oswajać z muzyką w wydaniu awangardowym. Mniej teorii, a więcej zabawy i muzyki.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Kmo.

Zapowiedzi wydarzeń z regionu znajdziesz na strefaimprez.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna