Inne

Weekendowy kurs fotografii

Dodano: 7 stycznia 2017, 21:35
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania (ul. Paganiniego 17) zaprasza na weekendowy kurs fotografii, który odbędzie się w dniach 21-22 stycznia w godz. 9-13.

Kurs fotografii, jest skierowany do osób, które chciałyby zacząć twórczo robić zdjęcia. Poznać lepiej własny aparat, przestać fotografować w trybie auto i wykorzystać jego możliwości. Kurs obejmuje 2 spotkania ( sobota i niedziela ) po 4 godziny. Liczba miejsc - maksymalnie 10 osób.

- Dowiesz się jaki ustawić czas aby zamrozić ruch, a jaką przesłonę dla małej głębi ostrości. Co to jest czułość ISO, ogniskowa, balans bieli, pomiar światła oraz jak je wykorzystać aby prawidłowo naświetlić zdjęcie. Jak fotografować ludzi, a jak architekturę, jak w dzień, a jak w nocy - zachęcają organizatorzy.

Cena szkolenia kosztuje 200 zł. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenie należy przesłać drogą mailową: poczta@artwyspa.com.pl lub na adres: Lubelska Szkoła Sztuki i Projektowania - PSP im. St. Wyspiańskiego, ul. Paganiniego 17, 20-850 Lublin, albo dostarczyć osobiście do szkoły.

Uczestnicy kursu na zakończenie dostają certyfikat ukończenia szkolenia.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

CGK - aplikacja mobilna