Inne

Wernisaż wystawy Jacka Kośmińskiego w Puławach

Dodano: 30 listopada 2016, 11:32
Autor: Damian Drabik

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

W czwartek, 8 grudnia o godz. 18 w Centralnej Bibliotece Rolniczej Oddział w Puławach (Pałac Czartoryskich) odbędzie się uroczysty wernisaż wystawy malarstwa Jacka Kośmińskiego.

Jacek Kośmiński urodził się w 1969 roku w Kazimierzu Dolnym. Jego prace wystawiane były na licznych wystawach w kraju i za granicą. Indywidualnie wystawiał m.in. w Iławskim Centrum Kultury, w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Galerii Mit czy Galerii Łazorek. Jest czlonkiem Kazimierskiej Konfraterni.

Ekspozycję można oglądać do 22 grudnia. Wstęp na wernisaż jest wolny.

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (3 grudnia 2016 o 13:59) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
no to mamy jeszcze do kompletu czar operetki czyli miłosne uniesienia, tez 8 grudnia i tez o 18.000. brawo! ******dziennikwschodni.pl/co-gdzie-kiedy/teatr/spektakl-czar-operetki-czyli-milosne-uniesienia-w-pulawach,n,1000190497.html
Rozwiń
Gość
Gość (2 grudnia 2016 o 17:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
kiedy w końcu w puławach dojdzie do takiej sytuacji, w której nie będę musiał wybierać pomiędzy wernisażem w cbr w pałacu i wernisażem 300 m dalej w bibliotece miejskiej. oba wernisaże odbędą się w dniu 8 grudnia o tej samej godzinie 18.00! czy to taki problem, żeby stworzyć w mieście system koordynacji imprez? w tym mieście naprawdę bardzo dużo się dzieje wartościowych przedsięwzięć, ale nieststy często w tym samym czasie. na wernisaże zawsze chodzi ta sama grupa koneserów, oni są zawsze obecni na wszystkich tego typu imprezach. a teraz co, mają wybrać pomiędzy panią krystyną szymańską i jej wspaniałymi fotografiami cerkwi, a panem jackiem kośmińskim z jego klimatycznym obrazami? ******biblioteka.pulawy.pl/webpage/#2r871_wernisaz_fotografii_krystyny_szymanskiej_zatytulowany_„cerkwie_polski_wschodniej”-_08.12.2016_(czwartek)
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna