Inne

Wernisaż wystawy "Las w nas" w Galerii Piękno Panie

Dodano: 20 września 2016, 14:37
Autor: Damian Drabik

fot. materiały prasowe organizatora
fot. materiały prasowe organizatora

Galeria Piękno Panie (ul. Jezuicka 17) zaprasza na uroczysty wernisaż wystawy malarstwa lubelskiej artystki Małgorzaty Wasilek pt. "Las w Nas". Otwarcie ekspozycji będzie miało miejsce w piątek, 23 września o godz. 19.

Małgorzata Wasilek to urodzona w Lublinie, jedna z najbardziej aktywnych artystek najmłodszego pokolenia w naszym mieście, absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. C.K. Norwida. Obecnie studiuje grafikę na Wydziale Artystycznym UMCS.

Artystka wystawiała dotychczas swoje prace w Galerii Jednego Obrazu, głównie podczas wystaw zbiorowych, choć miała również jedną ekspozycję indywidualną. Wystawa "Las w Nas" stanowi próbę pokazania odnalezionych wewnątrz ludzkiej ucywilizowanej natury pierwotnych instynktów, powrotu do lasu - dzikiego, nieokiełznanego ale też tajemniczego i pełnego subtelnych tonów. Ekspozycja jest podsumowaniem poszukiwań Wasilek w technikach tradycyjnych takich jak linoryt, akwaforta czy sucha igła, ale i prezentacją efektów technik własnych, mieszanych i eksperymentalnych.

Ekspozycja będzie czynna do 14 października. Wstęp jest bezpłatny.

Czytaj więcej o: Piękno Panie wystawa wernisaż
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

CGK - aplikacja mobilna