Inne

Wernisaż wystawy "Pokój emocji: niepewność" w Domu Słów

Dodano: 25 lipca 2016, 15:08
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

W piątek, 29 lipca o godz. 19 w Domu Słów (ul. Żmigród 1 / Królewska 17) odbędzie się wernisaż wystawy twórczości Wiktorii Konwent - "Niepewność". Dzień później o godz. 11 zorganizowane zostaną towarzyszące ekspozycji warsztaty.

Wystawa zrealizowana zostanie w wyniku nowego artystycznego cyklu Domu Słow - "Pokój emocji". W założeniu jest to cykliczna akcja, w ramach której co miesiąc placówka będzie gościć twórców komiksów, ilustracji i zinów, aby podczas wspólnych warsztatów rozłożyć na czynniki pierwsze kolejną emocję. - Efektem swoistej mini-rezydencji będzie wystawa, którą zainaugurujemy działalność "komiksowego pokoju emocji" ukrytego w zakamarkach kamienicy na Żmigrodzie - przekonują organizatorzy.

Pierwszym gościem będzie Wiktoria Konwent, autorka "Imponderabilia Zine", a tematem zajęć oraz wystawy będzie "Niepewność".

- Wejdź z nami w stan znacznego poruszenia umysłu i poczuj świadome lub nieświadome silne, względnie nietrwałe, gwałtowne uczucia o silnym zabarwieniu i wyraźnym wartościowaniu - zachęcają organizatorzy.

Wstęp na wystawę jest wolny. Udział w warsztatach kosztuje 5 zł. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 7 lat oraz ich rodziców. Zapisywać można się drogą mailową, pisząc na adres: maciejaszek@gmail.com.

Czytaj więcej o: warsztaty wystawa Dom Słów
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna