Inne

Wielki Festyn Rodzinny na LSM

Dodano: 23 maja 2017, 11:26
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)

Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa obchodzi w tym roku jubileusz 60-lecia istnienia. Z tej okazji 27 maja o godz. 13 na placu przy Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) zorganizowany zostanie Wielki Piknik Rodzinny. Na przybyłych czeka moc atrakcji.

Podczas Festynu, który potrwa od godz. 13 do 22, nie zabraknie ciekawych występów i koncertów. Wystąpią m.in. laureaci przeglądów piosenki francuskiej i hiszpańskiej, Zespół Tańca Ludowego UMCS oraz Standard Brass Band.

Organizatorzy zaplanowali także wiele atrakcji dla najmłodszych, m.in. malowanie twarzy, konkursu, gry i zabawy. Zaplanowany jest rownież kiermasz oraz stoiska.

Festyn połączony będzie z obchodami Dnia Matki oraz Międzynarodowego Dnia Dziecka. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (26 maja 2017 o 13:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Sobota 27.05.17 godz 13:00 przed Domem Kultury LSM (od str ul. Wallendroda) spotykamy się z plakatami/banerami itp. nawiązującymi do ważnych dla nas spraw ignorowanych, bagatelizowanych lub wręcz uciszanych przez Władze Spółdzielni LSM: - odbieranie Nam zielonych przestrzeni rekreacyjnych - ograniczanie Naszym dzieciom przestrzeni do zabawy i spychanie ich w "kąt", np. pod transformator-os. Piastowskie, między alejki-os. Sienkiewicza - podburzanie i nastawianie mieszkańców przeciw sobie oraz szerzenie nieprawdziwych informacji - określanie "Zadymiarzami" przeciwników planów Prezesa, w tym członków spółdzielni z osiedli, które w trakcie Walnego Zgromadzenia nie udzieliły Prezesowi absolutorium - bojkotowanie oddolnej inicjatywy mieszkańców, ignorowanie Naszych pism z prośbami i postulatami o pokojowe rozwiązanie konfliktu - zignorowanie blisko 700 oświadczeń woli osób popierających Nas w walce o spokój i bezpieczeństwo Naszych osiedli i wiele, wiele innych! Zachęcamy do przyjścia z dziećmi i młodzieżą. Protest ma mieć charakter pokojowy, ale uczulamy i prosimy, aby reagować i tłumić w zarodku wszelkie próby burzenia porządku :) Do zobaczenia!
Rozwiń
Gość
Gość (26 maja 2017 o 13:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
***s://***facebook.com/photo.php?fbid=10212345140841590&set=gm.1890933301164798&type=3&theater
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna