Inne

Wigilia Nałęczowska

Dodano: 20 grudnia 2017, 14:46
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)

Gmina Nałęczów i Parafia pw. św. Jana Chrzciciela w Nałęczowie zapraszają na Wigilię Nałęczowską, która odbędzie się w piątek, 22 grudnia o godz. 16.30 na placu przed Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury.

Mieszkańcy Nałęczowa będą mogli spotkać się przy choince na placu przed NOK podczas wspólnego kolędowania i dzielenia się opłatkiem. W programie wydarzenia odbędzie się również przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju mieszkańcom i gościom Nałęczowa.

Nie zabraknie także wigilijnego stołu z tradycyjnymi potrawami, na którym pojawią się m.in. świąteczny barszcz, ryby i inne smakołyki. W wydarzeniu udział wezmą wezmą władze samorządowe oraz kościelne.

Tego wieczoru będą miały miejsce również występy artystyczne. O oprawę muzyczną zadbają: chór parafialny Ars Cantica, chór szkolny Gama (SP im. S. Żeromskiego w Nałęczowie), dzieci z Przedszkola im. A. Żeromskiego w Nałęczowie, uczniowie SP im. B. Prusa w Sadurkach i SP im. E. Szelburg-Zarembiny w Drzewcach. Gwiazdą wydarzenia będzie solistka Maria Kopińska.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

Czytaj więcej o: Nałęczów Wigilia Miejska
Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (21 grudnia 2017 o 20:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Szkoda, że wigilia nie jest w parku przed pałacem. Tam było tak pięknie
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna