Inne

Wojciech Cejrowski w Filharmonii Lubelskiej

Autor: Damian Drabik

fot. materiały prasowe Filharmonii
fot. materiały prasowe Filharmonii

W sobotę, 15 października o godz. 18 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5), wystąpi podróżnik, publicysta i satyryk - Wojciech Cejrowski. Znany z telewizyjnego programu "Boso przez świat" Cejrowski zaprezentuje swój nowy program - "Wielka Maniana".

Wojciech Cejrowski urodził się w 1964 roku w Elblągu. Z wykształcenia jest socjologiem, jednak publicznie znany jest z różnych ról: bywa dziennikarzem, fotografem, stand-up'erem, publicystą. W telewizji występował od początku lat 90-tych, najpierw u boku Wojciecha Manna w programie "Non Stop Kolor", następnie w autorskim "WC Kwadrans". To właśnie ten drugi program przyniósł mu szerszy rozgłos, głośno bowiem prezentował w nim swoje konserwatywne poglądy, z których słynie do dziś.

Cejrowski znany jest jednak nie tylko z kontrowersyjnych wypowiedzi. Przede wszystkim jest podróżnikiem i autorem niezwykle popularnych programów ("Boso przez świat", "Wojciech Cejrowski. Boso"), w których z kamerą przemierza różne zakątki świata. W każdym z odcinków pozwala widzom bliżej zapoznać się z kulturą odwiedzanych społeczności.

W Filharmonii Cejrowski zaprezentuje program w stylu stand-up comedy. - Samotny człowiek z mikrofonem, na pustej scenie, bez rekwizytów, bawi publiczność przez półtorej godziny. Nie śpiewa, nie tańczy – jedynie opowiada, ale w taki sposób, by co kilka zdań wywołać salwę śmiechu - zachęcają organizatorzy. 

Po występie okazja do zdobycia autografu, zakupu płyt i książek, i zrobienia sobie fotografii z Wojciechem Cejrowskim.

Bilety na występ kosztują od 40 do 70 zł.

Użytkownik niezarejestrowany
Lubelak
Użytkownik niezarejestrowany
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (12 października 2016 o 11:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jako podróżnik i celebryta niech występuje w Chatce ACK, czy innym Centrum Kultury, ale czemu filharmonia... Tu przecież powinna gościć trochę inna MUZA, a przynajmniej muzyka.
Rozwiń
Lubelak
Lubelak (12 października 2016 o 11:24) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jak mówi nazwa ....filharmonia, wystąpi w niej światowej sławy muzyk
Rozwiń
Gość
Gość (12 października 2016 o 09:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
A przed występem odczytany będzie apel smoleński.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna