Inne

Wschodnie Targi Rehabilitacji w Lublinie

Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

W dniach 14-15 października na terenie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) odbędą się Wschodnie Targi Rehabilitacji. Imprezie będzie towarzyszyć festiwal "Pełnoaktywni w Akcji", mający na celu popularyzację idei integracji i aktywizacji osób z niepełnosprawnością.

- Zapotrzebowanie na usługi i produkty rehabilitacyjne na Lubelszczyźnie stale wzrasta -

w woj. lubelskim co piąta osoba jest osobą niepełnosprawną. Wschodnie Targi Rehabilitacji to wydarzenie stworzone dla nich, ich opiekunów i bliskich - zachęcają organizatorzy Targów.

Do najważniejszych punktów Targów będą należeć prezentacje innowacji w rehabilitacji oraz spotkania ze specjalistami. Zaprezentowane zostaną m.in. urządzenia służące usprawnieniu mobilności osób niepełnosprawnych, zaopatrzenie ortopedyczne, urządzenia do kinezyterapii i wiele innych najnowszych produktów związanych z zakresem Targów. Zainteresowani będą mogli zapoznać się z innowacyjną "metodą Kozyavkina", czyli systemem intensywnej rehabilitacji neurofizjologicznej zaproponowanym przez Międzynarodową Klinikię Leczenia Regeneracyjnego z Truskawca na Ukrainie.

W trakcie Targów wystąpi wielu wybitnych specjalistów, m.in. prof. nadzw. dr hab. n. med. Piotr Majcher - Kierownik Zakładu Rehabilitacji i Fizjoterapii Katedry Rehabilitacji, Fizjoterapii i Balneoterapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz przedstawiciele klinik, szpitali, ośrodków rehabilitacyjnych, instytutów i akademii medycznych z Polski, Ukrainy i  Rosji.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po rejestracji on-line lub podczas trwania wydarzenia. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej: TUTAJ. Cena biletu bez rejestracji: 25 zł.

 

Godziny:

14 października (piątek) godz. 10:00-18:00

15 października (sobota) godz. 10:00-16:00

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna