Inne

Wystąp z kabaretem Smile

  Edytuj ten wpis
Dodano: 27 stycznia 2011, 10:03

20 lutego Kabaret Smile będzie nagrywać w Lublinie pierwszą płytę DVD z udziałem publiczności. Już można kupować bilety.

Płyta będzie nagrywana 20 lutego o godz. 17 w ACK UMCS „Chatka Żaka” w Lublinie. – To nasze pierwsze wydawnictwo i znajdą się tam wszystkie najlepsze skecze i piosenki kabaretu. Nie zabraknie także wielu niespodzianek – zapowiada Krzysztof Wiśniewski, menadżer Smile. – Zapraszamy wszystkich chętnych.

Bilety na imprezę można już kupić w siedzibie kabaretu przy ul. Głębokiej 10/27 oraz kawiarni „Chatka Żaka” przy ul. Radziszewskiego 16. Są w cenie 30 i 35 zł. Tego samego dnia swoje DVD będzie nagrywał również kabaret Jurki. Bilet jest ważny na oba występy.

Płyta kabaretu Smile ukaże się 29 marca. Będzie ją można kupić za ok. 35 zł na stronie internetowej www.sklep.ikabaret.pl i w popularnych sklepach z multimediami.

Andrzej Mierzejewski, Michał Kincel i Paweł Szwajgier tworzą kabaret od pond 6 lat. Występują na imprezach otwartych, biletowanych i tzw. zamkniętych firmowych. Prezentują lekki, czasem absurdalny humor. W ich skeczach najwięcej jest sytuacji z życia codziennego.

Na swoim koncie mają już sporo osiągnięć. Wśród najważniejszych są: PAKA 2006 – III miejsce, Festiwal Dobrego Humoru – II miejsce, PKS Warszawa – I miejsce, KOKS Kielce – I miejsce, Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry – III miejsce, I miejsce – Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry, O! Rety Kabarety – POLSAT, TOP TRENDY – POLSAT, PAKA 2006 – TVP2.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna