Inne

Wystawa zdjęć Sebastião Salgado w CSK przedłużona o tydzień

Dodano: 8 sierpnia 2016, 13:15
Autor: am

Zbiór czarno-białych fotografii autorstwa światowej sławy fotografa przyjechał do Polski po raz pierwszy.

Wystawa „Genesis” w Centrum Spotkania Kultur (Plac Teatralny 1) to 244 zdjęcia na blisko 1000 mkw. ścian ekspozycyjnych.

Brazylijczyk fotografuje przede wszystkim biedę, głód, cierpienie, choroby i społeczne tragedie. Jego czarno-białe dokumentalne fotografie są budowanym od lat archiwum światowego wyzysku.

Choć wstęp na wystawę jest płatny (tylko w środy można oglądać ją za darmo), to cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem.

– Odwiedziło ją niemalże 10 000 miłośników fotografii – podaje Joanna Gębska z Centrum Spotkania Kultur. – Ze względu na tak duże zainteresowanie udało się przedłużyć czas trwania wystawy jeszcze o tydzień. Zdjęcia mistrza fotografii Sebastiao Salgado będzie można oglądać do 14 sierpnia. Godziny otwarcia pozostają bez zmian – informuje.

Fotografie można oglądać w godz. 10-20. Bilet wstępu kosztuje 14 zł (normalny), 10 zł (ulgowy), 8 zł (grupowy - od 15 osób). W środę czas zwiedzania jest krótszy (od godz. 12 do 18), ale wówczas za oglądanie ekspozycji nie trzeba płacić.

 

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna