Inne

Zakończenie Sezonu Kulturalnego DDK Bronowice

Dodano: 6 czerwca 2017, 09:56
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)

W niedzielę, 11 czerwca o godz. 14 na boisku przy Gimnazjum nr 15 (ul. Elektryczna 51, niedaleko Pracowni Kultury Maki) odbędzie się wielkie kulturalne podsumowanie sezony 2016/2017 Dzielnicowego Domu Kultury Bronowice.

Publiczność będzie mogła zobaczyć prezentacje wszystkich grup działających w Dzielnicowym Domu Kultury Bronowice oraz filiach. Wystąpią uczestnicy zajęć w wieku od lat 3 (najmłodsi) do lat 85. Będą piosenki, układy taneczne (hip hop, taniec rewiowy, tańce baletowe i inne) oraz krótkie formy teatralne w wykonaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Dodatkowo zorganizowane zostaną gigantyczne akcje animacyjne i plastyczne na płótnach i stelażach.

- Sezon Kulturalny 2016/2017 był dla nas wyjątkowy, ponieważ po raz pierwszy prowadziliśmy przez cały rok zajęcia we wszystkich trzech siedzibach. Ponadto, w prawie 700 wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez nas w tym sezonie, wzięło udział blisko 26 tysięcy odbiorców z całego miasta i spoza Lublina - twierdzą organizatorzy.

Udział w imprezie jest bezpłatny.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

Czytaj więcej o: DDK Bronowice festyn podsumowanie
Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (7 czerwca 2017 o 08:02) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Super!Ja też kiedyś chodziłam na zajęcia w DDK Bronowice.Pani Jadwiga Radzka prowadziła teatrzyk dla dzieci.Niezapomniane przeżycia!Mieliśmy piękne stroje.Ciekawe,czy są jeszcze w bibliotece zdjęcia z naszych przedstawień.Pytam,bo nie byłam tam ponad 30 lat.Serdecznie pozdrawiam koleżanki i kolegów z naszego teatrzyku.Gosia
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna