Inne

Zakończenie sezonu motocyklowego w Lublinie. Parada motocyklowa


Oficjalne Zakończenie Sezonu Motocyklowego 2017 - "MOTO Park", odbędzie się w niedzielę na terenie Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Atrakcje dla motocyklistów oraz osób odwiedzających wydarzenie: * "I Mistrzostwa Lubelszczyzny Motocyklistów w siłowaniu na rękę", * Strefa MOTO Kobiece (będzie to strefa, w której kobiety będą mogły wymienić swoje doświadczenia i spostrzeżenia dotyczące jazdy motocyklem, jak również dowiedzieć się czegoś na temat szkoleń), * Strefa MOTO test opon (pokaz solidnego upalania kapcia przed zimą), * Strefa MOTO food truck (tutaj uczestnicy będą mogli zjeść coś pysznego oraz napić się kawy lub herbaty). Oprócz tego organizowane będą konkursy z nagrodami, zachęcamy do aktywnego uczestnictwa i rywalizacji.

Impreza tradycyjnie rozpoczniemy się paradą ulicami Lublina.  Spotkanie o godzinie 11 na placu Zamkowym. Przejazd może spowodować okresowe utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniach. Parada ma wyruszyć około godz. 11.30 z pl. Zamkowego przez al. Tysiąclecia (zawróci na rondzie obok Zamku), al. Solidarności, Dolną 3 Maja, 3 Maja, Krakowskie Przedmieście, Lipową, Al. Zygmuntowskie, Fabryczną, Drogę Męczenników Majdanka i Dobrzańskiego na parking Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Kolumnę pilotować ma policja.

Czytaj więcej o: motoryzacja motocykliści
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (9 października 2017 o 07:52) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dla mnie to cudaki co mają wewnétrznæ potrzebę żeby paradować po ulicach na swoich pierdziuchach żeby ich podziwiano niewiadono za co. Dresiarz na ścigaczu rokers na chromowanym. Kogo to obchodzi róbcie sobie zloty na wsi a ludziom głowy nie zawracajcie swoimu " paradami" przy byle okazji zawalając miasto i hałas robiąc.
Rozwiń
Gość
Gość (8 października 2017 o 11:29) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Apeluję do Was motocyklisci, może macie coś w rodzaju kodeksu, jesli tak to dobrze byloby gdyby nakazywał on abysście nie byli tak uciązliwymi uczestnikami ruchu a tym bardziej zycia w mieście. Mam tu na myśli jazdę po godz 22 kiedy to nadmiernie zakłócacie ciszę nocną i pozbawiacie reszty mieszkańców mozliwości odpoczynku. Powiecie to tylko czasami, ale właśnie wtedy ktoś chory, ktoś b. zmęczony, ktoś przed egzaminem, ktoś po cięzkim dniu, ktoś po przejściach przez WAS cierpi. I powiem weekend nie zawsze oznacza czas zabawy dla wszystkich bo dla niektórych to wyczekiwany czas na odpoczynek
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna