Inne

Zgłoś się do konkursu Open Stage 2017. Pula nagród wynosi 5000 zł

Dodano: 11 kwietnia 2017, 18:34
Autor: Damian Drabik

Tylko do 21 kwietnia mogą zgłaszać się wszyscy utalentowani artystycznie studenci, chętni by zaprezentować się w dziewiątej edycji konkursu Open Stage. Finaliści wystąpią 6 maja w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur. Pula nagród wynosi aż 5000 złotych!

- Świetnie tańczysz, grasz na instrumencie, uprawiasz kontorsję? Pokaż swój talent! - zachęcają organizatorzy.

Uczestniczyć w konkursie mogą studenci wszystkich uczelni wyższych z województwa lubelskiego – państwowych i prywatnych, bez względu na kierunek i rok studiów. Nie ma też ograniczeń gdy chodzi o formę prezentacji – zaproszeni są tańczący, śpiewający, akrobaci i mimowie.

Do uczestnictwa w konkursie można zgłaszać się do 21 kwietnia, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej sztukmistrze.pl/openstage. Przesłuchania konkursowe odbęda się w dniach 24-25.04.2017, zaś finał 6 maja w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur.

Open Stage to największy lubelski konkurs dla artystycznie utalentowanych studentów. Stwarza szansę zaprezentowania swoich umiejętności na profesjonalnej scenie, jak również zdobycia nagrody finansowej.

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Sztukmistrze, Uczelniany Samorząd Studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz Centrum Spotkania Kultur.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna