Inne

Zmiany rowerowe w Lublinie. 10. rocznica powstania Porozumienia Rowerowego

Dodano: 24 kwietnia 2017, 15:57
Autor: oprac.

– Zachęcamy by na spotkanie dotrzeć transportem zrównoważonym: pieszo, komunikacją publiczną lub oczywiście rowerem – sugerują organizatorzy wtorkowych „Rozmów o mieście”. I zapraszają na 10 rocznicę powstania Porozumienia Rowerowego.

We wtorek o godz. 17 w Ośrodku Brama Grodzka – Teatr NN przy ul. Grodzkiej 21 zacznie się spotkanie na które zaprasza Porozumienie Rowerowe i Rada i Forum Kultury Przestrzeni. Gośćmi będą m.in. Marcin Wójcik, krakowski oficer rowerowy, kierownik Zespołu ds. Polityki Rowerowej Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie (rowery.zikit.pl/), Aleksander Wiącek, asystent Prezydenta Miasta Lublin ds. polityki rowerowej i pieszej, Krzysztof Kowalik – Porozumienie Rowerowe oraz przedstawiciel Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie. W programie będzie prezentacja 10 lat działań Porozumienia Rowerowego i wykład Marcina Wójcika o sukcesach rozwoju transportu rowerowego w Krakowie oraz panel dyskusyjny o rowerowej zmianie w Lublinie, od momentu wprowadzenia standardów rowerowych w 2010 roku.

– Porozmawiajmy o tym jak bardzo Lublin zmienił się rowerowo, a także jakie są nasze oczekiwania i wizja miasta w tej kwestii. O tym jak rower może realnie uzupełniać system transportowy miasta – zapraszają organizatorzy.

Czytaj więcej o: rowery Porozumienie Rowerowe
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna