Inne

ZwierzoLublin 2017 w Felicity

Autor: Damian Drabik

(fot. materiały promocyjne)

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 8 października o godz. 11 w Atrium Felicity rozpocznie się druga edycja ZWIERZOLUBLINA. Uczestnicy wydarzenia będą mogli poznać podopiecznych schroniska i egzotyczne zwierzęta.

ZWIERZOLUBLIN to wydarzenie organizowane przez Fundację EX LEGE, która zaprezentuje swoich podopiecznych pochodzących z interwencji, udzieli porad prawnych dotyczących ochrony praw zwierząt, a także dotyczących naboru na wolontariat.

- W trakcie trwania imprezy będą mieli Państwo możliwość poznania podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt, a Active Dog zaprezentuje pokazy posłuszeństwa psów, pokazy obiedience, agility i
frisbee oraz sztuczki i zabawy dla dzieci - zachęcają organizatorzy.

Zwiedzający będą mieli również możliwość zobaczyć wystawę dokumentacji fotograficznej z przeprowadzonych interwencji. Dodatkowo w trakcie imprezy odbędą się spotkania ze specjalistami z dziedziny prawnej ochrony zwierząt, behawiorystyki, szkolenia psów, a także groomingu.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wiele atrakcji i zabaw dla najmłodszych przygotowanych przez EduStudio – Twój Robot oraz Infinitum.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna