Kino

DKF Benshi w listopadzie: "Po Gdyni"

Dodano: 10 listopada 2016, 21:32
Autor: Damian Drabik

fot. kadr z filmu "Jestem mordercą"
fot. kadr z filmu "Jestem mordercą"

Trzy głośne polskie filmy prezentowane w ramach tegorocznego festiwalu w Gdyni: "Kamper", "Zjednoczone stany miłości" i "Jestem mordercą", zobaczymy w listopadzie w ramach Dyskusyjnego Koła Filmowego Benshi.

Pierwsza projekcja odbędzie się we wtorek, 15 listopada. Zobaczymy "Kampera" w reżyserii Łukasza Grzegorzka. Jest to historia pary trzydziestolatków, którzy kiedyś byli zakochani w sobie do szaleństwa, a dziś muszą zdecydować, czy kolejny krok w życiu robią razem czy osobno.

"Zjednoczone stany miłości" Tomasza Wasilewskiego wyświetlone zostaną w poniedziałek, 28 listopada. Nagrodzony na festiwalu w Berlinie film przedstawia historie czterech pozornie szczęśliwych kobiet w różnym wieku, które łączy nieodparte pragnienie zmiany swojego życia.

Ostatnim filmem, który będzie można obejrzeć w tym miesiącu, jest najnowszy obraz Macieja Pieprzycy - "Jestem mordercą". Główny bohater filmu, Janusz Jasiński, jest młodym porucznikiem milicji. Po kolejnych niepowodzeniach śledztwa w sprawie brutalnych zabójstw kobiet, zostaje mianowany nowym szefem grupy dochodzeniowej. Stara się zrobić wszystko, by wykorzystać życiową szansę i złapać seryjnego mordercę. Seans 29 listopada.

Wszystkie projekcje o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie. Bezpłatne wejściówki na seanse należy odbierać w kasie CK.

Czytaj więcej o: kino film DKF Benshi Centrum Kultury
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna