Kino

ENEMEF: Noc "Niezgodnej" w Multikinie

Dodano: 9 marca 2016, 07:35
Autor: Damian Drabik

fot. plakat promujący wydarzenie
fot. plakat promujący wydarzenie

Z okazji premiery najnowszej części młodzieżowej serii "Niezgodna" – „Wierna”, lubelskie Multikino przygotowało ENEMEF, w ramach którego fani losów Beatrice zobaczą wszystkie trzy dotychczas nakręcone filmy. Nocny maraton z "Niezgodną" rozpocznie się w piątek, 11 marca, o godz. 22.

Filmowa seria "Niezgodna" składa się z adaptacji bestsellerowych powieści Veroniki Roth utrzymanych w klimatach niezwykle popularnych "młodzieżowych dystopii". Bohaterami serii są młodzi ludzie żyjący w post-apokaliptycznym świecie, w którym społeczeństwo obowiązuje selekcja, a każdy nastolatek musi przejść test predyspozycji określający jego przynależność do jednej z pięciu grup.

W piątek oficjalną premierę będzie miała najnowsza, trzecia już odsłona serii - "Wierna". Z tej okazji w Multikinie będziemy mogli obejrzeć wszystkie dotychczasowe cześci ("Niezgodna", "Zbuntowana", "Wierna"). - Ten maraton to fascynująca i nieprzewidywalna podróż w czasie i przestrzeni. W bezwzględnym świecie podzielonym na frakcje poznajemy nieugiętą Tris, która musi walczyć o własne wartości oraz bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich - zachęcają organizatorzy.

Ceny biletów wynoszą od 25 do 33 zł. Przewidywany koniec maratonu: godz. 4.30 rano.

Opisy filmów:

Niezgodna

Na ruinach Chicago wzniesiono metropolię, w której społeczeństwo obowiązuje selekcja. Każdy nastolatek musi przejść test predyspozycji określający jego przynależność do jednej z pięciu grup. Ten, kto, nie posiada żadnej z kluczowych cech, będzie żyć na marginesie. Jeśli zaś ma więcej niż jedną z nich czeka go całkowita eliminacja. Rozwiązaniem, które wybiera Beatrice jest ucieczka do podziemnego świata ludzi, którzy zdecydowali się rzucić wyzwanie systemowi. Dziewczyna musi znaleźć w sobie dość odwagi, by zaryzykować wszystko w walce o to, co kocha najbardziej.

Zbuntowana

Główna bohaterka Beatrice musi stawić czoła konsekwencjom podjętej decyzji dotyczącej swojej przynależności do jednej z odgórnie ustalonych grup. Między frakcjami wywiązuje się otwarta wojna, która wymusza opowiedzenie się po jednej ze stron. Dziewczyna przeżywa wewnętrzny konflikt, a trudna sytuacja wymaga od niej kolejnych, dramatycznych wyborów. W końcu musi złamać reguły swojego bezwzględnego świata, aby ocalić tych, których kocha. Czy sprosta temu życiowemu egzaminowi dojrzałości?

Wierna - PREMIEROWO!

Po rewolucjach w "Zbuntowanej" Tris i Cztery uciekają za ogrodzenie otaczające Chicago i wchodzą do zupełnie nieznanego świata, który był ukrywany przez system. Poznanie tego, co kryje się po drugiej stronie zmusza ich do ponownych przemyśleń, wyborów i ustalenia wartości, w które wierzą. Bohaterów czeka ostateczna walka, w których stawką jest wszystko.

Czytaj więcej o: Multikino Enemef
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna