Kino

Filmowa sobota w Centrum Kultury: "Baby bump" i "Kamper"

Dodano: 5 września 2016, 17:48
Autor: Damian Drabik

fot. kadr z filmu „Baby Bump”
fot. kadr z filmu „Baby Bump”

Gratka dla miłośników polskiego kina. W sobotę, 10 września w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć dwie głośne ostatnio produkcje: „Baby bump” Kuby Czekaja oraz „Kamper” Łukasza Grzegorzka.

Na godz. 18 zaplanowano pokaz filmu „Baby bump”, czyli pełnometrażowego debiutu Kuby Czekaja. Jest to szalona historia Mickiego Housa, która skutecznie przypomni widzom, jak to naprawdę było być dzieckiem. Każdy to przeżył i ma swoje za uszami. Surrealistyczna, łamiąca konwencje i zdecydowanie niepospolita opowieść o dojrzewaniu w czerwcu porwała serca polskich widzów. W ubiegłym roku film prezentowany był podczas festiwalu w Wenecji, gdzie otrzymał nagrodę Lew Queer.

Dwie godziny później wyświetlony zostanie „Kamper” w reżyserii Łukasza Grzegorzka. Jest to historia pary trzydziestolatków, którzy  kiedyś byli zakochani w sobie do szaleństwa, a dziś muszą zdecydować, czy kolejny krok w życiu robią razem czy osobno. Ona jest ambitna, pracowita i zdolna. Kocha gotowanie i chce poświęcić się swojej pasji na dobre. On jest wiecznym chłopcem, który pracuje jako tester gier komputerowych i bardzo ceni sobie swoje życie bez większych zobowiązań. 

Bilety na poszczególne seanse kosztują 8 i 10 zł.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna