Kino

Hot Summer Shorts - przegląd filmów

Dodano: 27 sierpnia 2017, 11:05
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały organizatora)

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie zaprasza na pokaz filmów krótkometrażowych Hot Summer Shorts. Wydarzenie odbędzie się 6 września o godz. 18.

Program pokazu składa się z pięciu międzynarodowych, komediowo-przygodowych filmów z przymrużeniem oka.

- Zobaczymy m.in. komedię o nastolatkach żyjących w społeczeństwie o odwróconych rolach kulturowych, francuski film przygodowy o wędrownym pchlim cyrku, panoramę Turcji z punktu widzenia imprezujących nastolatków oraz ironiczną, a jednocześnie wybitnie zabawną i prawdziwą wariację na temat stereotypów dobrego macierzyństwa - zachęcają organizatorzy.

Bilety na wydarzenie kosztują 8 i 10 zł.

Program:


- La disco resplandece (The Disco Shines)

Kwietniowa sobota.Zachodzi słońce. Pięciu chłopaków szykuje się na wieczór: mają alkohol, samochód i muzykę. Nieistotne, że dyskoteka została zamknięta lata temu.

- Girls & Boys

Największym pragnieniem 16-letniej Nour jest utrata dziewictwa. Nie potrafi rozmawiać z chłopakami, więc jak ma sprawić, by ktoś chciał się przed nią rozebrać? Młodzieżowa komedia w świecie odwróconych tradycyjnych ról kulturowych.

-Une vie de chien (Dog’s Life)

Francuski film przygodowy, okraszony czarnym humorem. Mistrz John i jego pomocnik Arigo żyją z zysku, jaki przynosi im pchli cyrk. Na mocy zawartego między nimi paktu, Arigo musi karmić pchły swoją krwią. Pewnego dnia, młodzieniec odkrywa mroczny sekret mistrza…
    
- Moms on Fire
    
Jak to jest być w zaawansowanej ciąży na cztery dni przed porodem? I wtedy to się staje. Jesteś w ciąży. Znowu. Ohyda!!!
    
- Moby

Samotność potrafi być nie do zniesienia. Co robisz, gdy opuszcza cię ostatni przyjaciel? Trzeba wypełnić pustkę, jaka po nim zostaje. Tragikomiczna opowieść o ludzkiej potrzebie nawiązywania relacji.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna