Kino

"Julieta" i "Blob zabójca" w Miasto movie

Dodano: 17 lipca 2017, 14:30
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały organizatora)

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 lipca w Wirydarzu Klasztoru OO. Dominikanów (ul. Dominikańska 1) odbędzie się projekcja filmu Julieta, z kolei dzień później w Próba Cafe (Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a) będzie można zobaczyć film Blob zabójca.

W nadchodzącym tygodniu w ramach cyklu Warsztatów Kultury Miasto movie latem, w Wirydarzu u Dominikanów zobaczymy najnowszy film hiszpańskiego klasyka Pablo Almodóvara. "Julieta" to historia tytułowej bohaterki, która właśnie straciła męża, a córka, skończywszy 18 lat, uciekła z domu bez słowa wyjaśnienia. Matka szuka jej na wszystkie sposoby.

Dzień później w Próbie Cafe będzie miał miejsce kolejny seans z cyklu Miasto movie analogowo. Wyświetlony zostanie film "Blob zabójca" z 1988 roku. Galaretowata substancja pożera mieszkańców zwiększając przy tym swoje rozmiary i niszcząc wszystko, co spotka na drodze.

- Jak to zwykle w tego typu horrorach bywa, ludzkość ocalić może tylko grupka młodych bohaterów na czele z lokalnym outsiderem Brianem. Blob to VHSowe kino grozy w czystej postaci dające wciąż wielką frajdę z oglądania - zachęcają organizatorzy.

Projekcje będą się odbywać o godz. 21.15. Wstęp na wszystkie seanse jest wolny.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna