Kino

"Julieta" i "Blob zabójca" w Miasto movie

Dodano: 17 lipca 2017, 14:30
Autor: Damian Drabik

(fot. materiały organizatora)

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 lipca w Wirydarzu Klasztoru OO. Dominikanów (ul. Dominikańska 1) odbędzie się projekcja filmu Julieta, z kolei dzień później w Próba Cafe (Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a) będzie można zobaczyć film Blob zabójca.

W nadchodzącym tygodniu w ramach cyklu Warsztatów Kultury Miasto movie latem, w Wirydarzu u Dominikanów zobaczymy najnowszy film hiszpańskiego klasyka Pablo Almodóvara. "Julieta" to historia tytułowej bohaterki, która właśnie straciła męża, a córka, skończywszy 18 lat, uciekła z domu bez słowa wyjaśnienia. Matka szuka jej na wszystkie sposoby.

Dzień później w Próbie Cafe będzie miał miejsce kolejny seans z cyklu Miasto movie analogowo. Wyświetlony zostanie film "Blob zabójca" z 1988 roku. Galaretowata substancja pożera mieszkańców zwiększając przy tym swoje rozmiary i niszcząc wszystko, co spotka na drodze.

- Jak to zwykle w tego typu horrorach bywa, ludzkość ocalić może tylko grupka młodych bohaterów na czele z lokalnym outsiderem Brianem. Blob to VHSowe kino grozy w czystej postaci dające wciąż wielką frajdę z oglądania - zachęcają organizatorzy.

Projekcje będą się odbywać o godz. 21.15. Wstęp na wszystkie seanse jest wolny.

***

Sprawdź co dzieje się w Lublinie. Pobierz aplikację CO GDZIE KIEDY ze sklepu Google Play.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna