Kino

Kino dla wymagających w Bajce i Chatce Żaka

  Edytuj ten wpis
Dodano: 2 listopada 2011, 10:32
Autor: (agdy)

W Chatce Żaka jako pierwszy zobaczymy film pt. "W lepszym świecie”<br />
 (Materiały organizatora)
W Chatce Żaka jako pierwszy zobaczymy film pt. \"W lepszym świecie”
(Materiały organizatora)

Jednorazowe projekcje nowości, klasyka, filmy kontrowersyjne i artystyczne. W czwartek (03.11) pierwszy pokaz klubowy w Bajce. Od poniedziałku (07.11) DKF w Chatce Żaka.

Od tego miesiąca kinomani mogą liczyć na poważniejsze i bardziej ambitne tytuły pokazywane w ramach projekcji klubowych. Tydzień wymagającego kinomana będzie wyglądał tak: w poniedziałki na godz. 18 do Kina Studyjnego w ACK "Chatka Żaka”, w czwartki na godz. 20.30 do Bajki.

– Będą filmy, które widzom umknęły, a warte są zobaczenia albo premierowe tytuły, których w ogóle nie wprowadzimy na ekran, bo premier miesięcznie jest tak dużo. I właśnie taką premierą zaczynamy – tłumaczą w Bajce, na jakiej zasadzie będzie układany program Klubu Filmowego "Miś”.

"Miś” debiutuje 3 listopada filmem "Daas”, reż. Adriana Panka. Reżyser będzie gościem specjalnym pokazu. Kolejne czwartki to: * 10 listopada "Rok przestępny”, reż. Michael Rowe * 17 listopada "Jaskinia zapomnianych snów”, reż. Werner Herzog * 24 listopada "Księstwo”, reż. Andrzeja Barański.

DKF "Bariera”, jeden z najstarszych klubów filmowych w Polsce, zaprasza od 7 listopada do kina w Chatce Żaka na tytuły, na które trzeba zwrócić uwagę ze względu na ich wybitne walory artystyczne. Na otwarcie "W lepszym świecie”, reż.: Susanne Bier. Kolejne poniedziałki to: * 14 listopada: "Cyrk Columbia”, reż.: Danis Tanović * 21 listopada: "Passione”, reż. John Turturro i * 28 listopada: "Sezon na kaczki”, reż. Fernando Eimbcke.

KARNETY I BILETY

* Bariera: Karnety miesięczne (20 zł) lub bilety jednorazowych (12 zł i 10 zł). Karnety można kupować 4 lub 7 listopada (w godz. 15–18) oraz przed pierwszym pokazem w kasie Chatki Żaka.
* Miś: Karnet miesięczny kosztuje 28 zł, w sprzedaży od 2 listopada. Bilety przed seansami po 12 zł.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna