Kino

Kino Konfrontacji i przegląd filmowy Post Scriptum 2011 w ABC

  Edytuj ten wpis
Autor: agdy

Wydajesz 85 złotych i masz zaplanowane wieczory aż do lutego przyszłego roku. Na dodatek oglądasz gratis Kino Konfrontacji. 22 października zaczyna się kolejna edycja pokazów DKF "16” na lubelskim Czechowie. Przed kinomanami 21 seansów, których nie powinno się przegapić.

Przegląd zaczyna się "Drzewem życia” Terrence Malicka z Bradem Pittem i Seanem Pennem i "Czarną Wenus” Abdellatif Kechiche. W październiku zobaczymy także tajlandzki dramat Anocha
Suwichakornponga.

W listopadzie szykują się w DKF Zaduszki Filmowe – Morgenstern, Bertolucci, Wosiewicz, Hitchcock – to powinno wystarczyć za rekomendację. Kolejny weekend tematyczny to grudniowe Kino Mistrzów, a tam min. filmy Allena i Wendersa.

Warto już teraz kupić karnet do kina działającego w Domu Kultury "Czechów” (ul. Kiepury 5a), bo do 22 października są one po 85 złotych. Później po 100 złotych (karnety weekendowe będą
po 22 zł.)

Konfrontacje w pakiecie

Na dodatek właściciele promocyjnych karnetów będą mogli oglądać filmy, które w kinie ABC będą wyświetlane w ramach przeglądu towarzyszącego Konfrontacjom Teatralnym (15–22 października). Od kilku lat obok programu teatralnego Konfrontacje realizują program filmowy. Na repertuar składają się filmy pełnometrażowe i spektakle Teatru Telewizji – najnowsze, najciekawsze propozycje z kręgu dramaturgii i teatru rosyjskiego. W tym roku zobaczymy m.in. obrazy w reżyserii Pawła Łungina: "Car” i głośna "Wyspa” czy też dwa filmy Andreja Zwiagincewa. Kino Konfrontacji startuje dziś o godz. 18.30 przedpremierowym pokazem filmu Nataszy Ziółkowskiej-Kurczuk "Sześć postaci”. Oprócz tego seansu bilety na KK są po 7 zł.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna